reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gotart to takie napinanie się brzucha. Robi się twardy i trzyma tak “stawia sie“. Trwa taki skurcz ok pół minutki i może mniej nawet, potem przerwa.
Nie boli ale nie jest zbyt przyjemne.
Macica ćwiczy :)
moja już ćwiczy na razie rzadko i nieregularnie... niech się fitnesuje - może potem poród będzie szybszy...
 
reklama
A mogę wiedzieć dlaczego tak powiedział ?? Prawie nie bywam na forum i nie znam Twojej historii

Powiedział nam tak widząc mój spadek w AMH w przeciągu kilku miesięcy o 75%
Teraz mam 0,38 a miesiąc wcześniej 0,55
FSH 16,9
W wywiadzie szybkie wygasanie jajników ( mama, babcia,ciocia)
Dlatego tak szybka decyzja o działaniu
Kariotypy pobrane, genetyczne tez, przeciwciała toksoplazmozy, różyczka, wyniki cytologiczne i usg piersi
Suplementacja DHEA i picie mieszanki ziółek
W styczniu po wynikach będziemy wiedzieć co dalej
 
Drogie koleżanki, trzymajcie za mnie jutro kciuki, bo zobaczę moje szczęście po 8 miesiącach oczekiwania :tak::biggrin2::p

Kochana, dzisiaj twój najpiekniejszy dzień - dzień mamy!!! Życzę spokojnego porodu, cudownego spotkania z Maluszkiem oraz mnóstwo zdrowia dla was!!! :*

A jak już pisałam wcześniej, osoby urodzone 19.12 są wspaniałe, wiem coś o tym ;)
 
Kochana, dzisiaj twój najpiekniejszy dzień - dzień mamy!!! Życzę spokojnego porodu, cudownego spotkania z Maluszkiem oraz mnóstwo zdrowia dla was!!! :*

A jak już pisałam wcześniej, osoby urodzone 19.12 są wspaniałe, wiem coś o tym ;)
Czyżby wszystkiego najlepszego w dniu urodzin???!!!
 
reklama
Do góry