reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie dzis dzwonili z labu i jeden zarodek padł, 5 jest klasy A, z czego 4 mają po cztery blastomery i jeden dwa (dane z podglądania o 7.00). Mam nadzieję, że nie pomylilam słowa blastomery z czyms innym...

5 to bardzo ładny wynik, mocne ✊✊✊ żeby tak już zostało :)

Kobitki milutkiego podglądania samych dobrych wieści ✊✊✊❤❤❤ dla betujacych samych pozytywnych wyników ✊✊✊❤❤❤ ja na 11 badania prenatalne zobaczymy co powie dr. Dziś 12tc pozdrawiam was KOCHANE ❤❤❤

Beatka, powodzenia i czekamy na fotki!!! ❤️❤️❤️
 
Powiedział nam tak widząc mój spadek w AMH w przeciągu kilku miesięcy o 75%
Teraz mam 0,38 a miesiąc wcześniej 0,55
FSH 16,9
W wywiadzie szybkie wygasanie jajników ( mama, babcia,ciocia)
Dlatego tak szybka decyzja o działaniu
Kariotypy pobrane, genetyczne tez, przeciwciała toksoplazmozy, różyczka, wyniki cytologiczne i usg piersi
Suplementacja DHEA i picie mieszanki ziółek
W styczniu po wynikach będziemy wiedzieć co dalej
Marzycielka po tej kuracji dhea zrob jeszcze raz amh najlepiej w diagnostyce bo ten lek zawyża poziom i może załapiesz sie na refundacje lekow od 0.7.
 
reklama
U mnie dzis dzwonili z labu i jeden zarodek padł, 5 jest klasy A, z czego 4 mają po cztery blastomery i jeden dwa (dane z podglądania o 7.00). Mam nadzieję, że nie pomylilam słowa blastomery z czyms innym...
Super! To naprawde super!!
Pęcherzyk ciążowy z zarodkiem CRL 2,5 mm!!! I jest serduszko!Dziewczyny forum ma moc!
Wspaniale!! Gratulacje!!

@Dgd @JoannaRak myslami z Wami. Trzymam kciuki i czekam na informacje!
 
Do góry