reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam wynik po 48h ( dzisiaj 8dpt) :
Beta: 81,6 ( w 6 dobie było 30)
Progesteron: 17,6 ( w 6 dobie było 25,9)
Estradiol:171 ( w 6 Dobie było 121)

Co myślicie? Martwi mnie progesteron...biore 2x1 progynowa i 1x 25j prolutex. Dzwoniłam do lekarza ale tak na szybko powiedział żebym zwiększyła dawkę prolutexu do 2x 25j.
Przyrost ładny. Ale progesteronu pilnuj. Spokojnie dawkę prolutexu bym zwiększyła. Czekamy na dalszy przyrost bety:)

My już po badaniach, z malutka wszystko ok, waży 565 gram, a mama +4kg. Fotek nie dostałam, a tak wogole to mało co widziałam, bo lekarz wszystko pokazywał i tłumaczył mojemu mężowi i oni sobie dyskutowali a ja leżałam ;) jak powiedziałam, że też chcę coś zobaczyć to mi mój powiedział, że ja czuję małą codziennie a on może sobie raz w miesiącu pooglądać :D fakt, mała wczoraj tak fikala, że nie dała mi zasnąć przez dobre pół godziny :)
Termin porodu to 11.04, ale jako że co usg jest inny to może zmienię w kalendarzu po usg III trymestru.
Wspaniałe wieści:) To musi być super uczucie:-) :)
 
reklama
Senkju senkju za wszystkie kciuki:)
Ja juz w trzypaku. Transferek bezproblemowy. Teraz wszelkie modly zaklecia i inne kciuki jeszcze bardziej wskazane:D
@chlopkers cudownie ze Igorek rozwija sie ksiazkowo:)
@sksk przy tylu pobranych komorkach raczej nie pozwola sie stymulowac od razu, jak juz to przynajmniej.miesiac trzeba bedzie odczekac, jak nie z 2-3.
Buziak dla wszystkich!
Kciuki cały czas i tak przez 9 miesięcy, teraz włącz "leniwą królową" i no stres
 
Senkju senkju za wszystkie kciuki:)
Ja juz w trzypaku. Transferek bezproblemowy. Teraz wszelkie modly zaklecia i inne kciuki jeszcze bardziej wskazane:D
@chlopkers cudownie ze Igorek rozwija sie ksiazkowo:)
@sksk przy tylu pobranych komorkach raczej nie pozwola sie stymulowac od razu, jak juz to przynajmniej.miesiac trzeba bedzie odczekac, jak nie z 2-3.
Buziak dla wszystkich!
Trzymam mocno ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
 
Dzisiaj mam w planach powtórkę bety, ale im bliżej tym bardziej się stresuję, i niby wiem że to nic nie da, bo na tym etapie nic się nie zrobi i jak jest dobrze to jest, kurde
 
reklama
Udaje, że nie panikuje przed jutrzejszym usg:D Objawów, poza opuchniętym brzuchem i pobolewaniem podbrzusza brak. A mówią, że pierwsze co, to piersi robią się pełniejsze i bolą. No u mnie cholerka cyc ani ruszy;)

No to jutro trzymamy mocno kciuki za badnie!!!! [emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]
 
Do góry