reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia kochana co u Ciebie?
Kochana moja. Najpierw pozwol ze Ci pogratuluje pieknego wyniku. Tak sie ciesze!!
U mnie dalej nic... bylam w piatek na usg. Dalej nie jest czysto ale poniewaz beta spada (obecnie jakies 260) to jeszcze chcieli zaczekac do poniedzialku. Dostałam antybiotyk zeby infekcji nie bylo... ale pewnie w poniedzialek juz podejma decyzje.
I dla Kurci też buziaczek.
:*
 
reklama
W ogole to przepraszam ze sie nie udzielam. Czytam Was. Ale jakos wena mi uciekla.
Musze sie wykaraskac z tego poronienia, pozniej swieta, pozniej trzeba wrocic do kliniki. Glowa mi sie od tego zmeczyla...
 
Ale dawka 0,6 jest dosyć duża, aby tak profilaktycznie podawać. Nie wiem, tak mi się wydaje.
Mnie hematolog zlecił przejsc z 0,4 na 0,6, na podstawie badania anty-Xa. Ginekolog nawet nie chciał się wypowiedzieć w tym temacie, bo każdy się boi podjąć decyzje.

Dodam, że wyniki były książkowe, a brałam przez mutacje protrombiny.
Cześć kochane mam pytanie czy do laparoskopowego usunięcia mięśniaka liczy się w którym dniu cyklu jesteśmy???
 
Kochana moja. Najpierw pozwol ze Ci pogratuluje pieknego wyniku. Tak sie ciesze!!
U mnie dalej nic... bylam w piatek na usg. Dalej nie jest czysto ale poniewaz beta spada (obecnie jakies 260) to jeszcze chcieli zaczekac do poniedzialku. Dostałam antybiotyk zeby infekcji nie bylo... ale pewnie w poniedzialek juz podejma decyzje. :*
Dziękuję kochana. Ja jeszcze do tego podchodzę trochę z dystansem. Ehhh, sama wiesz, ja to jeszcze daleko... Życzę Ci Słońce jak najszybszego zakończenia tej historii, oczyszczenia głowy i nowej siły do walki.
 
Kochane, które szły długim protokołem możecie mi opisać jak on wygląda? Od kiedy bierze się antyki, ile wizyt, jakie leki itp. Wiem, że pewnie mogą się różnić te zestawy leków, ale chciałabym wiedzieć mniej więcej. Będziemy próbować drugi raz. Przy pierwszej stymulacji, krótkim protokołem miałam tylko 6 pęcherzyków i 3 komórki.
Aż się bije tego wszystkiego.
Ja obecnie ide długi.
Od 2dc tabletki antykoncepcyjne najcześciej do 21 u mnie do 19dc i od ostatniej tabletki zastrzyki gonapeptyl po 4 dniach dostałam @ i od 2dc rano menopur 150j i wieczorem menopur. W środe mam punkcje czyli to bedzie 13dc i jeśli wszystko będzie ok to transfer w sobote :) Wszystko trwa jakieś 1.5mc
Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,
Jestem nowa w temacie. Od 13 grudnia przechodzę stymulacje, punkcję będę miała prawdopodobnie w Wigilię. Jest to nasze pierwsze podejście do in vitro. Staram się nie nastawiać mocno ale to trudne.
Chciałam zapytać czy może któraś z Was jest na podobnym etapie ? Może w trakcie stymulacji?
Miło by było z kimś pogadać, znajomym nie mówiliśmy
 
reklama
Cześć @BiedronkaBiedronka, ja jestem w trakcie pierwszej stymulacji, zaczęłam 7 grudnia, a punkcję mam w poniedziałek, czyli już na końcówce.

Dziewczyny wiem, że ten temat był tutaj już nieraz poruszany, czy w dzień po punkcji dam rade isc do pracy? Muszę to sobie zaplanować, bo akurat wtedy ludzie przychodzą specjalne dla mnie, a jak im w ostniej chwili dam znać to zmarnują czas. Nie na caly dzien, ale na 10.30 na dwie godziny, i pozniej nastepnego dnia mam to samo, myślicie, że odwołać?
 
Do góry