reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po usg. Jeden bliźniak obumarł. Drugi na razie ma się dobrze. Nawet trudno mi zdefiniować uczucia. Na razie sobie popłakuję.
Ojej kochana tak mi przykro. Nie będę Ci pisać, że to się zdarza itp bo to nic nie da.

Trzymaj się kochana... Na pewno jest Ci ciężko. Ściskam mocno.
 
@Sol piękny brzuszek ja taki mam jak się najem a 40 dawno puknęła:D:D:D:D umnie dziwnie robi się taka oponka na wysokości brzucha.

@sksk u nas od strony męża i mojej nikt z rodzeństwa i kuzynostwa nie miał problemu i mają dzieci tylko my takie wyrzutki mamy problem i co chwilę coś wychodzi nie tak.:baffled::baffled::baffled:
 
Jestem po usg. Jeden bliźniak obumarł. Drugi na razie ma się dobrze. Nawet trudno mi zdefiniować uczucia. Na razie sobie popłakuję.
Jezuniu :( ślę przytulasa mocnego :*
Surykaciu musisz być silna dla tego drugiego. To trudna sytuacja. Może pogadaj z @ilmenau u niej zdaje się taka sama sytuacja była, może pomoże ci się z tym oswoić.
Przykrooooooo i smutno mi :(
 
38??? Slonce chcialabym tak wygladac za 10 lat, nawet z tymi 4 kg
Dziękuję bardzo [emoji8]

A taka malutka też byś chciała być żeby mieć 1m 60 w kapeluszu :)?

Kiedyś miałam przez to nie źle kompleksy, teraz już się polubiłam i wychodzę z założenia, że każdy ma coś w sobie pięknego. [emoji177]
 
Dziękuję bardzo [emoji8]

A taka malutka też byś chciała być żeby mieć 1m 60 w kapeluszu :)?

Kiedyś miałam przez to nie źle kompleksy, teraz już się polubiłam i wychodzę z założenia, że każdy ma coś w sobie pięknego. [emoji177]

My wszystkie na tym forum - malutkie i koszykarki, chudzinki i grubaski - mamy przede wszystkim dobre serduszka. I to najważniejsze.[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Śpijcie dobrze drogie Panie!!!!!
[emoji286][emoji286][emoji286][emoji286]
 
Przejdzie, przejdzie. Super sobie z tym radzisz. Na prawdę podziwiam Twoja determinację.
A jakie są objawy cukrzycy ciążowej bo ja mam strasznie ochotę na słodkie i zajadam, w pierwszej ciąży też tak miałam. Wtedy zrobili mi to badanie z obciążeniem a teraz nie chcą bo się przepisy zmieniły. "Kochane" UK...

Ja jutro pojutrze robie krzywa, muszę trafić w dzien z mniejszym potencjałem „zygajacym”. Pani doktor powiedziała ze przy IO od razu trzeba robić na początku ciąży.... mówiła mi tez kiedy się kobiecie bez IO robi w Polsce ale zapomniałam. ;( kurde co kraj to obyczaj.
 
reklama
Do góry