reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Właśnie zrobiłam sobie fotkę mojego brzuchola. Twoja pileczka jest taka okraglutka i spora. Na serio te 1.5 kg to jest szok.
Tutaj brzuch mój i +4kg... Zobacz załącznik 924449

Wygladasz mega z tym brzusiem, dodam ze ja teraz po lekach i ciaglych zastrzykach mam wiekszy ;) ale podobno to sie wyrownuje, ale to samo bylo z moim synkiem. W 8 tygodniu ciazy mialam sesje jak ciazowa bo akurat rodzina sie zjechala i mielismy rodzinna sesje zdjeciowa a ja wygladalam jak w conajmniej 25 tygodniu bo tyle wody mialam i bylam mega napuchnieta, ale wszystko wezme aby tylko sie udalo! Potem sie to wyrownuje.
 
reklama
Rozumiem Cie...Ja dopiero dochodze do siebie po nieudanym transferze i od tygodnia czuje sie lepiej i nie placze. Fakt ze pozwolilam Sobie na bol i smutek od razu bardzo pomogl. Nie raz po ciezkich przeżyciach bylam optymistycznie nastawiona ze będzie lepiej i jak potem bol i rozczarowanie mnie dopadło to sialo podwójne spustoszenie.
Teraz juz wiem ze swoje trzeba wypłakać i poprostu poczekać az smutek minie,ciezkie to ale co poradzisz....

Dziewczyny, dajcie sobie czasu na regeneracje. Moim lekarstwem jest wyrzucenie aplikacji BB z telefonu, zawsze tak robie i wracam kiedy jestem na to gotowa, jeszcze wylaczam notyfikacje z grup fejsbookowych o ivf, potem nabieram sily i wracam z podwojna i zaczynam ukladac plan. Teraz jak wiecie to byl kompletny hard core, zanim pojechalam na transfer juz mialam poukladane ze po nowym roku ruszam do Lewego, nawet mialam glupi plan aby Novum odwiedzic w czasie pobytu z Polski ... a tu zycie mnie tak zaskoczylo i moje slabiutkie zarodeczki walcza ile sie da i matka musiala je przeprosic i teraz wierze w nie tak bardzo jak w nic innego. Boje sie nastepnego tygodnia ale wierze ze dadza rade :)
 
Dziewczynki mam pytanie jak się liczy wiek ciąży. Transfer miałam 26.11 dwóch pięciodnowych blastocyst. Beta 9dpt 89,90 , 11 dpt 212, 14 dpt 1034. Dzisiaj 16dpt byłam u gin na NFZ po skierowanie do diabetologa . Zrobiła USG i była jedna kropeczka ale powiedziała że to najwyżej 4 tydzień a nie piąty ( 14+5+16=35 5t). Do mojego doktora mam iść dopiero 19.12. Kiedy słyszałyście serduszko?
 
Dziewczyny, dajcie sobie czasu na regeneracje. Moim lekarstwem jest wyrzucenie aplikacji BB z telefonu, zawsze tak robie i wracam kiedy jestem na to gotowa, jeszcze wylaczam notyfikacje z grup fejsbookowych o ivf, potem nabieram sily i wracam z podwojna i zaczynam ukladac plan. Teraz jak wiecie to byl kompletny hard core, zanim pojechalam na transfer juz mialam poukladane ze po nowym roku ruszam do Lewego, nawet mialam glupi plan aby Novum odwiedzic w czasie pobytu z Polski ... a tu zycie mnie tak zaskoczylo i moje slabiutkie zarodeczki walcza ile sie da i matka musiala je przeprosic i teraz wierze w nie tak bardzo jak w nic innego. Boje sie nastepnego tygodnia ale wierze ze dadza rade :)
Wybacz ze zapytam, o co chodzi z tym Lewym? Asiu trzymam mocno kciuki za malenstwa, musza dac rade ♡
 
Wybacz ze zapytam, o co chodzi z tym Lewym? Asiu trzymam mocno kciuki za malenstwa, musza dac rade ♡

No to jest podobno guru z Novum, choc rozne opinie ale podobno dobry specjalista. Po 5 transferach stwierdzilam ze nastepny krok to Novum ale teraz mam nadzieje ze juz nie bede do zadnej kiniki pukac a jak bede leciec do Polski to tylko i wylacznie na wakacje :)
 
A ty byłaś u Pasnika? Który to twój nie udany transfer?
Nie bylam u Pasnika,co prawda rozszezylam diagnostyke od razu o kiry,nk,allo mlr, MTHFR i narazie moj prowadzący wydaje się miec pojecie o tym co z tym zrobic.
To byl moj pierwszy nieudany transfer ze slabym zarodkiem,wiec ciezko okreslic czy byl za slaby,czy to wina lekow czy jeszcze mam jakies ustrojstwo niezdiagnozowane
 
reklama
Dziewczynki mam pytanie jak się liczy wiek ciąży. Transfer miałam 26.11 dwóch pięciodnowych blastocyst. Beta 9dpt 89,90 , 11 dpt 212, 14 dpt 1034. Dzisiaj 16dpt byłam u gin na NFZ po skierowanie do diabetologa . Zrobiła USG i była jedna kropeczka ale powiedziała że to najwyżej 4 tydzień a nie piąty ( 14+5+16=35 5t). Do mojego doktora mam iść dopiero 19.12. Kiedy słyszałyście serduszko?
To ja już zgłupiałam. A nie liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?
 
Do góry