reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Kurcia tak mi przykro że to tak się ułożyło i nie chce oczyścić samo. Mam nadzieję że drugie tabletki pomogą i nie będzie konieczny zabieg❤️❤️❤️❤️ ciężko że ciągle pod górkę, ja też myślałam że już wszystko dobrze i dupa. Ale pamiętaj że jesteśmy tu by ten wóz problemów ciągnąć razem a potem będziemy się cieszyć :D:D:D
 
Bylam na kontroli. Pecherzyka juz nie ma ale niestety nie wszystko sie oczyscilo... mam jakies nowe tabletki na obkurczenie macicy, w piatek kontrola ale jak nie pojdzie to zabieg.
Takze tak. Jak nie urok to sraczka.
Oj Kurciu kochana, tak strasznie mi przykro. Wszystkie nas taka sytuacja może zaskoczyć. Obyś po tych tabletkach miała spokój i obyś mogła myśleć o kolejnym podejściu. Wracam myślami do Ciebie.
 
Dziewczyny, od wczoraj przyjmuję equoral według zaleceń dra Paśnika.
Pytanie do tych, które to przechodziły, czy można w trakcie leczenia napić się lampki wina? W ulotce nie ma o tym słowa, ale w internecie wyczytałam, zeby nie łączyć z alko
 
reklama
Cześć Misiaki, dziękuję, że się wpisałyście, od razu fajniejszy ten kalendarz, taki grubasek się zrobił. ;)

@JoannaRak Kochana, mocno zaciskam kciuki, żeby beta szybowała do nieba! :D [emoji110][emoji110][emoji110] i żeby Cię nie trzymali w niepewności, tylko szybko podali wyniki. Mam nadzieję, że morfo też wyjdzie dobrze. :*

@Justbreath1 powodzenia, dużo tu dzieciaczków w drodze i narodzonych po crio, tak więc zaciskam kciuki, żeby dla Ciebie to był szczęśliwy transfer. [emoji110][emoji110][emoji110]

Wysyłam ciążowe fluidy. :D

Miłego dnia! :)

Kochana dziekuje [emoji846] transfer ok, bez problemu tylko zalecenia by brac prolutex domiesniowo, wiec jeszcze musze do przychodni na zastrzyki biegac, ide jutro do pracy i funkcjonuje normalnie, dzisiaj duzo chodzenia po sklepach pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
Do góry