reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beta 212 -11dpt!!!!! 9dpt było 89,90. Ale się cieszę oby wszystkie niebawem mogły się tak cieszyć!!

Gratulacje Maja!!!!

Hejka, mam prosbe, wyslijcie mi prosze maila do P na priv. Gdzies tam po kropce chyba sie pomylilam o_O
A myślałam ,że tylko ja popełniłam błąd w mail do niego hahah

@Dgd wielkie gratulacje!!!Co za radość!!!

@JoannaRak słyszałam,że Ty również dołączyłaś!!!!!

Ale cudowny czas Dziewczyny!!!!!
 
reklama
7 dpt test cały czas ujemny :( mam okropne bóle pachwiny, nogi, jajników... Tracę nadzieję wiem co to oznacza. Przecież znam to uczucie. Nie mogę się skupić na pracy. Polecam film na Netflix życie prywatne, taki dla nas starających się.
Nie trać nadziei, w 7 dniu różnie to może wyglądać. Ja mam 4dpt, ale nie czuje za bardzo żadnych objawów. Lekkie kłucie jajnika wczoraj, ogólnie czuje troche brzuch ale to nie ból w sumie. No i piersi bolą.. ale jako że to moja pierwsza próba to ciężko mi to ocenić.. :/
 
Kochana wytrzymaj jeszcze do jutra, beta rozwieje wszystkie Twoje watpliwosci za to ja juz chodze po scianach, bo jutro mam pierwszy transfer i same czarne mysli ze znow sie nie uda, a jestesmy po 4 IUI, u nas czynnik meski ☹️ wiec albo to beda nasze najlepsze swieta albo najgorsze..
My tez mamy za soba kilka IUI i tez nieudane. jak wszystko dobrze sie ułoży bedziemy miec transfer zaraz po sylwestrze ale jakos staram sie nie nastawiać, pamietam jak pierwsza IUI robilam, byłam taka pewna ze sie uda i jakie było moje rozczarowanie tyle nocy przeplatanych dlatego teraz juz sie nie nastawiam bedziemy sie starać do skutku a jak długo to czas pokaże...
 
Bylam na kontroli. Pecherzyka juz nie ma ale niestety nie wszystko sie oczyscilo... mam jakies nowe tabletki na obkurczenie macicy, w piatek kontrola ale jak nie pojdzie to zabieg.
Takze tak. Jak nie urok to sraczka.
 
Cześć dziewczyny:) Nie wiem czy któraś z Was mnie jeszcze pamięta:D Bardzo często pojawiałam się na forum w pierwszej połowie tego roku. :) Potem przeniosłam się na wątek *Ciężąróweczki po in vitro* Teraz moja Anastazja ma niecałe 3 miesiące i widzę jak ten czas leci. Ja trzymam kciuki za Was byśmy się na tym wątku spotkały. Dodaję również zdjęcie nicponia by zmotywować Was do walki:) Anastazja urodziła się 17.09 a 16.12 mamy chrzest i już sukienka przymierzona:D

Hej Kochana, pamietam i to bardzo dobrze! Usciski dla corci
 
Dziewczynki! Dzisiaj beta 1 034 ( 14dpt), 212 ( 11dpt), 89,90 ( 9dpt). Rośnie to widać, a nie za bardzo? Juz nie sprawdzam więceji czekam grzecznie do 19.12 na USG serduszkowe.


@Majaaa, myslisz ze juz serduszko bedzie 19.12? Ja mam jedno jedyne marzenie aby 21.12 w moje 38 urodziny zobaczyc cokolwiek na usg! Ty jestes chyba 5 dni przede mna!
 
reklama
Gratulacje Maja!!!!


A myślałam ,że tylko ja popełniłam błąd w mail do niego hahah

@Dgd wielkie gratulacje!!!Co za radość!!!

@JoannaRak słyszałam,że Ty również dołączyłaś!!!!!

Ale cudowny czas Dziewczyny!!!!!

@tina35 , tak udalo sie ale dopiero jestem po pierwszej becie. Mega sie boje co bedzie dalej, dzisiaj 9dpt. krew oddana a jutro wyniki!
 
Do góry