reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana wytrzymaj jeszcze do jutra, beta rozwieje wszystkie Twoje watpliwosci za to ja juz chodze po scianach, bo jutro mam pierwszy transfer i same czarne mysli ze znow sie nie uda, a jestesmy po 4 IUI, u nas czynnik meski ☹️ wiec albo to beda nasze najlepsze swieta albo najgorsze..
Nie bój się. Ja się nie mogłam doczekać pierwszego transferu. Jaki zarodek będziesz miała transferowany? Jeśli czynnik męski a u ciebie jest ok to chyba jesteś w tej lepszej sytuacji.
 
reklama
7 dpt test cały czas ujemny :( mam okropne bóle pachwiny, nogi, jajników... Tracę nadzieję wiem co to oznacza. Przecież znam to uczucie. Nie mogę się skupić na pracy. Polecam film na Netflix życie prywatne, taki dla nas starających się.
Kochana Ty się nie stresuj tylko leć na bete mnie też bolały jajniki bolał brzuch i jestem w 10t5dc trzymam ✊✊✊❤❤❤ pozdrawiam
 
7 dpt test cały czas ujemny :( mam okropne bóle pachwiny, nogi, jajników... Tracę nadzieję wiem co to oznacza. Przecież znam to uczucie. Nie mogę się skupić na pracy. Polecam film na Netflix życie prywatne, taki dla nas starających się.
Mój test 7dpt też był negatywny, a teraz beta idzie w górę. Zrób jutro betę jak nie wytrzymasz do 10dpt. Trzymam kciuki
 
Nie bój się. Ja się nie mogłam doczekać pierwszego transferu. Jaki zarodek będziesz miała transferowany? Jeśli czynnik męski a u ciebie jest ok to chyba jesteś w tej lepszej sytuacji.
Narazie u mnie nic nie wykryto ale martwi mnie to ze mialam pobranych kilkanascie (nie wiem jeszcze dokładnie) komorek a zaplodnilo sie 4, czy one byly slabe czy to ze wzgledu na slabe nasienie, bede miala podane 5dniowe. I bije sie z myslami czy brac 1 czy 2. Chociaz moj M przerazony jest na mysl o blizniakach
 
reklama
Do góry