reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry dziewczynki! Dziewczyny zrobiłm betę 9dpt 89,90 !!! ( Moje wczesniejsze próby 4dpt beta <0,1 i dwa negatywne sikańce). Powtórzę w piątek, ale czy to już dobry znak?
Piękny, najlepszy!!! Wynik super!!
Cześć Ciocie [emoji173][emoji173]
Jesteśmy w komplecie... cali i zdrowi.
Maluszek ma się dobrze... kręci się jak jego mamusia zanim w ciąży nie była :D [emoji14]
Jeśli chodzi o płeć.. to jestem chyba dziewczynka ale to nic pewnego...

Dziewczyny walczcie... walczcie... walczcie.. I nigdy się nie poddawajcie, choćby musieli Was zbierać z ziemi to dla takich chwil warto!!!! [emoji173][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 922654
Pięknie Mikołaju, cudowne wieści przynosisz dzisiaj :D
Dziewczynki pomozcie z interpretacja KIR prosze. To moje KIR. Moj M ma hla-c 07*,12*.
Jak na moje bardzo niefachowe w temacie Kirów oko to chyba nie jest źle? A wręcz nawet dobrze. Ale nie mam pojecia jak to się ma do hla...
Kurcia a jednak :( Choć miałam nadzieję,że będzie inaczej.Ogromnie współczuje,ze musisz to przechodzić wszystko.
Moja Droga pociesze Cię ,że masz jeszcze 4 mrozaczki!!
Ja nigdy żadnego się nie doczekałam.
Zobaczysz w przyszłym roku będzie kurczaczek albo i dwa :)

@Never give cudny widok!!!!

@annemarie parka?Ależ cudownie!!

@Czarnula34 Jane..ko sobie daruj-ja byłam u niego w sumie na kilku konsultacjach bez zabiegu ale jak go bardziej interesowały wakacje niż nasza sytuacja zrezygnowaliśmy.Szkoda czasu i nerwów i kasy.

@Margit2018 u kogo leczysz się w NO.um?

@Majaaa dziewczyno lepiej być nie może!!!

@Laurka2019 niestety w tym temacie nie ma żadnej gwarancji..Ja robiłam badanie raz i już się nie zdecyduje-szkoda kasy.

@dżoasia działaś coś w grudniu czy w styczniu startujesz?

Pozdrawiam wszystkie ciężarne!
Tinuś, ja co miesiąc od kwietnia coś działam, także tego...
 
reklama
Ja tak nieśmiało z krzaków wyglądam... Myśleliśmy, że coś będziemy w nowym roku kombinować..., chociaż nie wiem co, bo lekarze po 4 stymulacjach położyli na nas krzyzyk... A tu dzisiaj taki szok. 33 DC i beta 90. I narazie jedyne co mi przyszło do głowy, to mail do Pasnika, bo miałam od niego zalecenia do transferu i nie wiem co robić w takiej sytuacji. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jestem w strasznym szoku. Nigdy, przenigdy nie miałam pozytywnego sikańca ani bety. Jejku, mój mózg jest odrętwiały, co ja teraz powinnam zrobić...:baffled:
 
Ja tak nieśmiało z krzaków wyglądam... Myśleliśmy, że coś będziemy w nowym roku kombinować..., chociaż nie wiem co, bo lekarze po 4 stymulacjach położyli na nas krzyzyk... A tu dzisiaj taki szok. 33 DC i beta 90. I narazie jedyne co mi przyszło do głowy, to mail do Pasnika, bo miałam od niego zalecenia do transferu i nie wiem co robić w takiej sytuacji. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jestem w strasznym szoku. Nigdy, przenigdy nie miałam pozytywnego sikańca ani bety. Jejku, mój mózg jest odrętwiały, co ja teraz powinnam zrobić...:baffled:

Ale masz super Mikołajki!!!!!
Uwielbiam te naturalsy!!!! Musza te hormony jakoś wpływać na organizm ze nagle rusza gospodarka z kopyta rusza i zaciazacie dziewczynki! [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
To teraz za co trzymamy kciuki? Kiedy idziesz do doktor kiedy beta kiedy paśnik?
Ale świetnie wieści
[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Właśnie wracam z zakupów bo w nic się nie mieszczę ;) ja to nie wiem gdzie jest sprawiedliwość ale nie jedna nie ma takiego brzucha w 25 tc jak ja w 15:olekarz do mnie dzisiaj że mi się przytyło od ostatniej wizyty, hmmm 3 kilo w miesiąc, jak tak dalej pójdzie to będę się toczyła jak kulka :szok: ale u mnie to rodzinne moje siostry też miały brzuch a potem długo długo nic i dopiero głowa :D:D:D
Nic trzeba zacząć zdrowo się odżywiać mówię
to ja siedząca właśnie nad micha kebabahttp://Zobacz załącznik 922724
No nic od jutra:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Wiem że nie piszesz o swoich wizytach,ale mam nadzieję że jak niebawem pójdziesz to zobaczysz tylko bejbika bez żadnego wstretnego krwiaka:growl:
Buziaki kochana:tak::tak::tak:

Następna wizytę mam we wtorek Kochana. Mam odpoczywać - będzie co ma być. Ale musi być dobrze.
Pyszny kebabik - musisz dzieciątko dobrze odzywiac.
Nie martw się waga - za rok sobie będziemy biegać naokoło bloków za woZeczkami. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Slonce dziekuje za pamiec[emoji4]
Ja daje sobie na wstrzymanie do stycznia bo ostatnie poronienie w wigilie wiec nie chcialam wracac po mrozaka w grudniu zeby nie dawac sobie emocji na swieta. W styczniu jade na tydzien na turnus zeby wypoczac[emoji4] i jestem zapisana do dietetyka w koncu wezme sie za porzadna diete eliminujaca moje nietolerancje pokarmowe i sie odmule.
U Ciebie ok? Muluch rosnie?[emoji8]

No dobrze kochana nasza - w takim razie czekamy. Super z tym turnusem sama bym gdzieś wyskoczyła.
Ale na razie mam odpoczywać - krwiak mi wpadł do macicy nieproszony wredny jeden!
Ja tez muszę iść na dietę bo 200 dobije jak ciąża się pomyślnie skończy. ;))))
Ściskam.......
 
No dobrze kochana nasza - w takim razie czekamy. Super z tym turnusem sama bym gdzieś wyskoczyła.
Ale na razie mam odpoczywać - krwiak mi wpadł do macicy nieproszony wredny jeden!
Ja tez muszę iść na dietę bo 200 dobije jak ciąża się pomyślnie skończy. ;))))
Ściskam.......
O dziad jeden. Lez i wypoczywaj, czasem z nozkami do gory. Buziaki
 
Ale masz super Mikołajki!!!!!
Uwielbiam te naturalsy!!!! Musza te hormony jakoś wpływać na organizm ze nagle rusza gospodarka z kopyta rusza i zaciazacie dziewczynki! [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
To teraz za co trzymamy kciuki? Kiedy idziesz do doktor kiedy beta kiedy paśnik?
Ale świetnie wieści
[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Od 2 lat był włączony tryb in vitro, a po ostatniej stymulacji i opinii lekarza, głowa trochę odpuściła temat. Rezygnacja mnie dopadła. Do tego metformina od miesiąca, dostinex i dieta IO + ćwiczenia na orbitreku A teraz czekam na info od Paśnika i powtórka bety w sobotę. Jak będzie wzrost, to gin w przyszłym tyg. Martwię się tylko, bo do transferów miałam Accofil i nie wiem czy nie powinnam już zrobić zastrzyku. No mikołajki szalone. A wczoraj mężuś miał urodziny.
 
Ja tak nieśmiało z krzaków wyglądam... Myśleliśmy, że coś będziemy w nowym roku kombinować..., chociaż nie wiem co, bo lekarze po 4 stymulacjach położyli na nas krzyzyk... A tu dzisiaj taki szok. 33 DC i beta 90. I narazie jedyne co mi przyszło do głowy, to mail do Pasnika, bo miałam od niego zalecenia do transferu i nie wiem co robić w takiej sytuacji. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jestem w strasznym szoku. Nigdy, przenigdy nie miałam pozytywnego sikańca ani bety. Jejku, mój mózg jest odrętwiały, co ja teraz powinnam zrobić...:baffled:
Super... Mikolaj przynosi prezenty w postaci cudow i pieknych wynikow bety
 
reklama
Do góry