reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jaka polecacie klinike wlasnie do in vitro? Ja jestem z podkarpacia. Wiem ze nie wazna odleglosc a skutecznosc, ale chciałam tak orientacyjnie podac okolice.
 
Dziewczyny, nie wiem co jest ze mna ale takiego luzackiego podejscia do wynikow bety to jeszcze nie mialam, nie wiem co sie ze mna dzieje, czy to brak wiary i po prostu juz luz co bedzie to bedzie czy jak, ale jak zawsze mialam mega nerwa to teraz mi po prostu lezy, moze to troche tak mi sie wydaje ale zawsze bylam mega zestresowana, kazda minuta mi sie dluzyla a teraz jest tak mega dziwnie. Sama nie wiem co o tym myslec, czy to po prostu przez brak nadziei, rezygnacja czy cokolwiek. Mialyscie tez tak????

No niezaleznie, dzisiaj podalam kolejny neupogen a jutro sprawdzenie estradiolu, bety, progesteronu i morfologia do sprawdzenia. Powodzenia dla tych co jutro tez testuja.
 
Dziewczyny, nie wiem co jest ze mna ale takiego luzackiego podejscia do wynikow bety to jeszcze nie mialam, nie wiem co sie ze mna dzieje, czy to brak wiary i po prostu juz luz co bedzie to bedzie czy jak, ale jak zawsze mialam mega nerwa to teraz mi po prostu lezy, moze to troche tak mi sie wydaje ale zawsze bylam mega zestresowana, kazda minuta mi sie dluzyla a teraz jest tak mega dziwnie. Sama nie wiem co o tym myslec, czy to po prostu przez brak nadziei, rezygnacja czy cokolwiek. Mialyscie tez tak????

No niezaleznie, dzisiaj podalam kolejny neupogen a jutro sprawdzenie estradiolu, bety, progesteronu i morfologia do sprawdzenia. Powodzenia dla tych co jutro tez testuja.
Ja za czwartym razem tez tak mialam. Juz mi byl caly proces wlacznie ze stymulacja obojetny.


@Vorreiavereunbimbo ale 25% tej chromatyny to chyba jeszcze nie jakis totalny dramat? Moj ma chyba 20%...

@tamiza ale cudowny!!!!! Moje gratulacje!!!



Ktoras pytala o histeroskopie w Ciechocinku - ja miałam.
Zabieg w pełnej narkozie, po jakiejs godzince czy dwoch puszczaja do domu. Jak po punkcji.
 
reklama
Do góry