reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Ciocie [emoji173][emoji173]
Jesteśmy w komplecie... cali i zdrowi.
Maluszek ma się dobrze... kręci się jak jego mamusia zanim w ciąży nie była :D [emoji14]
Jeśli chodzi o płeć.. to jestem chyba dziewczynka ale to nic pewnego...

Dziewczyny walczcie... walczcie... walczcie.. I nigdy się nie poddawajcie, choćby musieli Was zbierać z ziemi to dla takich chwil warto!!!! [emoji173][emoji173][emoji173]
20181206_120117.jpeg
 

Załączniki

  • 20181206_120117.jpeg
    20181206_120117.jpeg
    47 KB · Wyświetleń: 585
Dziewczynki pomozcie z interpretacja KIR prosze. To moje KIR. Moj M ma hla-c 07*,12*.
 

Załączniki

  • received_369338910497269.jpeg
    received_369338910497269.jpeg
    22,8 KB · Wyświetleń: 101
Ostatnia edycja:
Kochane ciocie Mikolajki, Elfiki melduja, ze Mikolaj wyruszyl juz do Centrum Zdrowia Dziecka aby obdarowac nasza kochana Oliwke [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️. Mam oficjalna informacje od Elfikow, ze dzieki naszym wspanialym forumowym Mikolajkom sanie sa baaaardzo ciezkie wiec trzymamy kciuki za miekkie ladowanie na dachu CZD [emoji7][emoji4][emoji1392][emoji1392][emoji1392][emoji320][emoji320][emoji320]Zobacz załącznik 922527
Jak to któreś dziewczyny tu kiedyś mawialy " w kupie siła "[emoji6][emoji4]
 
Witam Mikołajkowo! :D
Jak się macie?
Dzisiaj mamy tłok w kalendarzu ( w końcu ;) )
@Never give up kciuki od wczoraj zaciśnięte za same dobre wieści na badaniu. :*
@Beata 4 samych pięknych widoków i dobrych informacji. :D
@sunrisea @Ela86 @Megi1985@ przyjemnych wizyt Dziewczyny, dajcie znać później, co u maluchów słychać, ile ważą, może jakieś ładne fotki dostaniecie? :)

Miłego dnia!!! :D

Dziewczyny pięknych prezentów od św. Mikołaja!!! :)
 
reklama
Ja juz po wizycie u doktora. Niestety puste jajo dalej pustym jajem.
Dostalam recepte na artrotec. Aczkolwiek doktor mowil zeby przy tym nie stosowac srodkow przeciwbolowych, bo oslabiaja dzialanie. No kurde. Ale jak?? Jak to przezyc. On mowi ze nie bedzie tak zle i zr bedzie bolalo jak mocny okres...
Mam komorke do doktora wiec jakby sir cokolwiek dzialo to mam dzwonic. No i czekam.

Kurcia a jednak :( Choć miałam nadzieję,że będzie inaczej.Ogromnie współczuje,ze musisz to przechodzić wszystko.
Moja Droga pociesze Cię ,że masz jeszcze 4 mrozaczki!!
Ja nigdy żadnego się nie doczekałam.
Zobaczysz w przyszłym roku będzie kurczaczek albo i dwa :)

@Never give cudny widok!!!!

@annemarie parka?Ależ cudownie!!

@Czarnula34 Jane..ko sobie daruj-ja byłam u niego w sumie na kilku konsultacjach bez zabiegu ale jak go bardziej interesowały wakacje niż nasza sytuacja zrezygnowaliśmy.Szkoda czasu i nerwów i kasy.

@Margit2018 u kogo leczysz się w NO.um?

@Majaaa dziewczyno lepiej być nie może!!!

@Laurka2019 niestety w tym temacie nie ma żadnej gwarancji..Ja robiłam badanie raz i już się nie zdecyduje-szkoda kasy.

@dżoasia działaś coś w grudniu czy w styczniu startujesz?

Pozdrawiam wszystkie ciężarne!
 
Do góry