reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Roxii tak u mnie też kalpa.
Okrutnie się zdenerwowalam i zestresowalam. Najgorsze ze chcialo mi sie wyc a do domu wracalam sama komunikacja miejska...ale jak dotarlam do domu fontanna łez.Ciut ulzyło. Na moje pytanie dlaczego się tak stało doktor powiedzila że nie jest w stanie mi powidzieć. że implementacja nastąpiła ale potem coś poszło nie tak.
Kolejną próbę z gwiazdeczkami mogę podjąć w styczniu.
Dziś w przychodni spotkałam dziewczynę, która tego samego dnia co ja miała puncję, transfer a potem spotykałysmy się na weryfikacjach powiedziała że u nich tez nic nie wyszło:-(Koszmarny dzień
Roxii
ja też szukam przyczyny w sobie ale co może być nie tak?
Kochane czy którejś z Was jakiś lekarz powiedział co moze być przyczyną że po wstępnej zadowalającej becie potem taki spadek :-(i koniec....
 
reklama
Co za koszmar:szok: dziś ja straciłam prace a mężusiowi nie przedłużono umowy, jutro mam rozmowę w klinice co dalej z naszymi pingwinkami??? I jak tu być spokojna, gdy strach o jutro zagląda w oczy???? już wiem co doktorek mi odpowie. :no: A mogłabym już w następnych dniach mieć szanse przytulenia naszego maleństwa w brzuszku.
Dokładnie kur jego mać!!!! Gówniane życie w tej Polsce......:wściekła/y:

jednak można...umowa z roku na rok przedłużana... i pa,pa
Takie właśnie przez Donalda mają prawo, wyrzucić człowieka na bruk.
 
Mimo wszystko idę jutro na rozmowę. Powiem prosto z mostu jak jest. Martwi mnie tylko to, ze nie będę mogla podejść teraz do Transfer, bo mi powiedzą, żem za nerwowa, ze stres źle wpływa na...:no:
 
Kudre Benle co za parszywy świat:wściekła/y:. Bardzo ci współczuje, że jeszcze i to:-(. Trzymaj się dzielnie. Bedę trzymać kciukasy żeby udalo sie wam coś innego, lepszego znaleźć
 
Kochane ...nie tylko w Polsce jest taki syf... Ja mieszkam w Niemczech i tez to samo Człowiek jest do zastąpienia.
 
reklama
Idę napić się kakao z cynamonem i miodem. Niby na nerwy pomaga. Jutro Wam napisze co i jak. Tule Was mocno
 
Do góry