reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lawendowy_sen....aż się popłakała...tak mi strasznie przykro że się nie udało....jedyne co mogę zrobić to przesyłam CI buziaki i przytulam Cię mocno...
Ile u Ciebie kosztuje IVF? bo w tv słysze że nawet kilkanaście tyś. - my za każdy zabieg płaciliśmy łącznie z lekami ok 7-7,5tyś.

U mnie jutro pierwsza wizyta u lekarza. Boję się. Tak mnie dzisiaj brzuch bolał że musiałam się z pracy zwolnić i do domu przyszłam poleżeć - pół dnia przespałam...teraz w sumie mogę spać i spać...
Jutro będzie wiadomo ile nas jest...trzymajcie kciuki za 2 maluszki :)
 
reklama
Gotadora, to dobrze, że wypiłaś im wodę. Za tyle kasy, to ja bym kazała sobie na wynos ten dystrybutor zapakować. A cukierki czasami były po drugiej stronie, tam gdzie przyjmuje prof.

pytałam czy nie można na nfz, niestety tych nie było można .. w sumie to przez dwa dni zostawiliśmy już tam ok 2.5 tys :szok: dobrze,że te genetyczne moge na nfz
 
Aduś, w Invimedzie mieliśmy zwykłe ICSI, bo nawet IMSCI nic nie daje w przypadku fragmentacji.
A w gdyńskim Invimedzie i tak go nie robią.
Może faktycznie FAMSI, o którym piszesz byłoby skuteczne, nie wiem.
Zaraz postawię pasjansa, losy, zapałki wyciągnę, czy iść do tej nieszczęsnej Invikty, czy nie.

Rózyczko, bardzo Ci dziękuję za ciepłe słowa.
Nas cała procedura, z lekami, wizytami wyniosła 9500 zł.

Trzymam mocno kciuki za Twoja jutrzejsza wizytkę. I za Maluszki również.
 
różyczka twoja beta w 10 dpt wyglada bardzo obiecujaco na blizniaki :-) &&&&&&&& a sennosc jest częstym objawem we wczesnej ciązy, ja pamietam jak pierwszy raz w ciązy bylam to pracowalam w wakacje na kuchni kolonijnej i jak obieralam ziemniaki to sie budziłam po chwili z głową w garze:-D:-Dnigdy tego nie zapomne!! bylo wesolo :-)
Lawendowy a moze kiedys jakas coffe w Gdansku ;-), Gotadora, madzilanek dołączacie sie :-) obsmarujemy te wszystkie kliniki na żywo :-)
 
Co za koszmar:szok: dziś ja straciłam prace a mężusiowi nie przedłużono umowy, jutro mam rozmowę w klinice co dalej z naszymi pingwinkami??? I jak tu być spokojna, gdy strach o jutro zagląda w oczy???? już wiem co doktorek mi odpowie. :no: A mogłabym już w następnych dniach mieć szanse przytulenia naszego maleństwa w brzuszku.
 
reklama
Do góry