reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gotadora, o matko i córko:szok::szok::szok:, normalnie zrobili z Ciebie nieświadomego honorowego dawcę krwi.
A czekoladę chociaż dali?!:-)

Plan działania był już wczoraj. Ale musiałam się z tym przespać, żeby dowiedzieć się, czy aby słuszny.
Dobrze, że mój mąż nie wie, że ja z jakimś obcym p(l)anem spałam:-D
 
reklama
Aduś dziękuje Ci za pamięć o mnie :-) podoba mi się w Invikcie, mam stracha zawsze jak mi pobierają krew - tak mi zostało z młodości, kiedy dwie takie młode pielęgniarki wbiły mi bezlitośnie igłę, wtedy zemdlałam, więc zawsze chyba robie się blada w gabinecie, a tu już po raz drugi prawie nic nie poczułam, dziś trochę zabolało, bo ponoć była super igła, aby szybko napełnić te próbówki ... po południu wizyta u dr genetyk, dr trochę się spóźniła, podczas wizyty bardzo miła, pytała o naszą historię i rodzinę, prosiła, aby pojawić się z mężem jak już będziemy mieć wyniki, tak więc z każdym dniem coraz bliżej :-)
 
Aduś, SCD 48%.
Sony, więc wydaje mi się, że Invikta nie bierze z takimi kiepskimi badaniami.
Zresztą jak kiedyś się dowiadywaliśmy, to zakwalifikowali nas do tej ostatniej, najdroższej grupy.
Bo do pierwszej, to pewnie zdrowych biorą.
 
Aduś mnie właśnie ta Gameta tym monitorowaniem zarodków zaciekawiła, jednak wybrałam Invictę, postawiłam na pierwszy impuls i Wasze opinie ... swoją drogą fajnie by było mieć taki film ... dla dzieci ... kurcze znowu się rozmarzyłam ...ah
 
Gotadora, to dobrze, że wypiłaś im wodę. Za tyle kasy, to ja bym kazała sobie na wynos ten dystrybutor zapakować. A cukierki czasami były po drugiej stronie, tam gdzie przyjmuje prof.
 
reklama
Lawendowy ty masz humor kobito:-D nigdy cie nie opuszcza dobre poczucie humoru:-) mnie zreszta już tez, a co nam innego zostało :-D 48% to sporo, mieliście separacje plemników w Invimedize bo przy takiej fragmentacji to sie powinno wykonywac, FAMSI tez wybiera te z najmniejsza fragmentacja.. moze dlatego komóreczki nie przezyly? mhhhh

Gotadora akurat pielęgniarki to tam lubie, juz mnie na pamięt znają i rozpoznają po moim tatuażu :-D smieją sie wtedy po ja biadole jak mają mi igłę wbijać.. dają mi wtedy najcieńsze takie:-) dla niemowląt
 
Do góry