reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lawendowy ja cie nie namawiam na Invikte, sama rozwazalam zmiane klinike tak mnie zdenerwowala moja poprzednia doktro ze myslalam ze juz nigdy tam nie pojde zeby jej nie sluchac juz ale na szczescie rozsądek wziął góe nad emocjami.. Sam dr K mi to wytlumaczyl zeby sie ich trzymac, tylko zmienic tam lekarza.. Dr St. naprawde przypadl mi do gustu, prof w sumie tez mówił zrozumiałe rzeczy.. ja napewno będe bronić sie przed kontaktem z tamtą dr jak diabeł święconej ale sama klinika no cóż ... skazana jestem juz na nią.. Misia bardzo polecała Gametę więc moze tam tez prowadzą rozwój zarodka do blastocysty? Czytałaś wczoraj post Kiwisi?? Mnie aż zatkało jak przeczytalam ze za 8-mym razem sie jej udało tylko nie wiem ile w tym stymulacji.. jak kolwiek trzeba czekać na nasz ten szcześliwy raz .. niestety nikt nie wie który... Nie łatwe sa te cholerne finanse na bez któych sie nie da próbować ale przeczytaj to co jest napisane na dole mojego posta ;-) więc i na to sie znajdzie jakiś pomysł
 
reklama
Magdalena jejku u Ciebie tez klapa:-( no co za jakies fatum w tym tygodniu, bardzo mi przykro... Ehh jakas masakra bo dobrej passie, taki dół i same negatywne betki:-:)no: Oby teraz dobra passa znów wrócila dla wszystkich testujacych w niedługim czasie:tak:
Sugerujecie mi zebym nastepnym razem wzięła dwa zarodki, ale ja nie chcę, nie podejme tego ryzyka, poza tym ja mysle, ze problem jest u mnie, bo moje wszystkie zarodki ktore miałam podawane były b.dobrej jakości i dobrze się rozwijały, wiec to ze dadza mi dwa niczego nie zmieni. Z obserwacji mojego organizmu wysnułam teorie, ze prawdopodobnie moj organizm odzuca zarodki i dlatego się nie udaje. W styczniu będę miała wizyte z lekarzem i bedę z nim rozmawiac na ten temat, zobaczymy co oni na to....
 
hej oczekująca na cud :tak: trzecia doba i 8 komórek to jak najbardziej dobrze, B oznacza fragmentacje i ta klasa jest najczęstsza dobrze rokująca.. Klasa 1 ?? nie mam pojęcia co to oznacza.. a w jakiej to klinice bo moze twoja klinika ma swoją klasyfikacje
 
Aduś, właśnie "siedzę" na stronach klinik. Przestudiowałam program bez ryzyka w Invikcie i niestety się nie łapiemy ze względu na badania fragmentacji DNA mojego męża.
Na wizytę do Gamety już się zarejestrowałam. Tylko miesiąc muszę poczekać. Ale to nie piekarnia i nie pali się.
Zresztą mój organizm musi odreagować hiperkę.
A jutro, po wizycie, pewnie będę miała minimalny ogląd całej sytuacji.
 
Lawendowy Sen cieszę się,że masz już plan, szczerze mówiąć wiedziałam,że dziś już coś wymyślisz :-)

dziś rano pobrali mi 10 tych próbowek krwi :szok: ... było to:

przeciwciała anty-kardiolipina (ACAM), IgG (ACAG), anty-B2 glikoproteinie I IgM, anty- B2 glikoproteinie I IgG, Antykoagulant tocznia, subpopulacje limfocytów, Biochemia - enzymy, białka: Homocysteina (HCY) , Immunoglobuliny M9IgM), ...G (IgG), ... E (IgE), ... A ( IgA), Immunologia - przeciwciała przeciw jądrowe (ANA), Koagulologia - badania uzupełniające: Białko C K15, S K16

koszt 1119 zł, w tym jakieś badanie za pół ceny

za tydzień mam badania genetyczne

Lawendowy Sen dziękuje Ci za to,że o mnie myślałaś, w ciągu dnia strasznie rozbolała mnie głowa, nie miałam ze sobą żadnych tabletek, myślałam,że normalnie nie dojade do domu, no ale jestem :-)

dziękuje wszystkim dziewczynom, za to,że dziś mnie wspierałyście :-)

Sylwia, Magdalena i Roxii :-( tak mi smutno,że i Wam się nie udało ... Aga rok Smoka jeszcze się nie skończył, jeszcze wszystko może się zdarzyć :-)
 
Lawendowy włąsnie czytam na stronie Gamety że mją nowatorski system monitorowania zarodków !!:szok: '...możesz oglądać swoje zarodki umieszczone w inkubatorze za pośrednictwem specjalnej strony internetowej' To mnie zaciekawiło, nie doczytałam jeszcze czy hoduja do 5 doby A jeśli u was jest też problem z fragmentacją to moze separacji spróbujcie? IMSI nie wyklucza chyba fragmentacji.. wim że FAMSI stosuje test HOS 'Dodatkowo zastosowany jest tu jeszcze test hypoosmotyczny (HOS test), który pozwala na wybór plemnika z najmniejszym ryzykiem wystąpienia fragmentacji DNA'. U nas fragmentacja to tylko 11% ale może akurat te ładne morfologicznie trafily sie z większa fragmentacja.. Zobaczymy czy to zadziala lepiej , moze wy tez taką metode rozwazcie?? a jaką twój M ma fragmentacje ?
 
reklama
Aduś, właśnie "siedzę" na stronach klinik. Przestudiowałam program bez ryzyka w Invikcie i niestety się nie łapiemy ze względu na badania fragmentacji DNA mojego męża.
Na wizytę do Gamety już się zarejestrowałam. Tylko miesiąc muszę poczekać. Ale to nie piekarnia i nie pali się.
Zresztą mój organizm musi odreagować hiperkę.
A jutro, po wizycie, pewnie będę miała minimalny ogląd całej sytuacji.
Możesz mi wytłumaczyć dokładnie czemu się nie kwalifikujecie?? Czy dokładnie piszą jakie normy fragmentacji się zaliczają a jakie nie?? mój też ma fragmentacje rąbnięta, a ja mam Czynnik V Leiden i Genu Protrombiny – odpowiada za zwiększone ryzyko zmian zakrzepowo-zatorowych, co może znacząco zwiększać ryzyko poronień samoistnych dlatego jestem cały czas na acardzie i potem na clexanie albo fraxiparinie będę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry