reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Relanium zawsze na receptę. Zapytaj lekarza prowadzącego albo jeśli chcesz to rodzinny ci wpisze. Jeśli nigdy nie bralas to możesz zacząć od 2 - ki, ja nigdy 5-ki nie brałam chociaż chętnie bym spróbowała :)
Pytał mnie mój dr czy chce coś na nerwy. Wtedy myślałam że się nie denerwuje ... ja się przed USG poniedziałkowym już stresuje a to dopiero przed transferem
 
Z Lutinusa nie zrezygnuje bo sie troche boje teraz zamieniac na Luteine. Ale jakbym wiedziała wcześniej to bym na poczatku w klinice zapytala o Luteine i brala od poczatku. Mam jeszcze kilka blastusiów wiec na pewno bedzie na to okazja. A co do Neoparin to nie mam sensownej przyczyny. Chodze prywatnie do ginekologa i dlatego chyba nie moge miec leku refundowanego. Dlatego tez za wszelakie badania krwi place bez refundacji. No i mam cukrzyce ciazowa i tez moj lekarz prowadzący nie mogl mi wypisac skierowania do przychodni diabetologicznej , tylko musialam isc po nie do rodzinnego i on mi wypisal na nfz skierowanie.

A spróbuj podejsc do gina na NFZ, zawsze to kilka stowek miesięcznie w kieszeni. Niektórzy prywatni też daja recepty na refundację ale większość się boi. Mój gin przyjmuje na NFZ i prywatnie i recepty zawsze odbieram w tej przychodni na NFZ a na wizyty chodzę prywatnie bo tam ma lepsze usg.
 
Docento Pasikonik jest sceptyczny bo byłam przeziębiona na początku cyklu i nie zapodałam sobie intralipidu, stwierdził, że przy przeziębieniu mój układ immuno zrobił się bardziej agresywny, do tego mam jakieś plamienie kij wie skąd, bo na usg czysto, hormony ok więc dr chce odczekać:huh:
@Majaaa ja zawsze biorę po 2 :) Podpytaj o to co napisałam wcześniej, to w jakimś stopniu będzie zabezpieczenie, a gdyby się nie udało to trzeba będzie dalej kopać. Pesel ważny, ale na przykładzie @Beata 4 widać, że nie jest najważniejszy ;) Masz bardzo ładny wynik stymulacji "jak na swój pesel" więc trzeba się dobrze nastawić :tak:

Eh, zawsze pod górkę... Ale coś się źle zaczyna to dobrze się kończy :)
W następnym miesiącu już będziesz mogła podchodzić?
 
Przyzwyczaj się do wymiotow bo wcale nie będzie lepiej jak przyjdzie zgaga :p mam syna 8 lat i jego ciąża też była cała spedzona na posiadówkach i rozmowach z wc :D
Zgaga też mnie męczy już kupę czasu. Kurcze, to obydwie ciąże miałaś ciężkie :dry:Ja chciałbym szybko wrócić po drugiego babelka. Ale przez to że tak źle znoszę ciąże to nie wiem czy się odważe :hmm:
 
reklama
Do góry