reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeszcze nie zdecydowałam, myślę o dr. Merciku również, wiele o nim czytałam dobrego, ale o poprzednich moich dr tez były same superlatywy. Czy jesteś zadowolona z formy wizyt, terminów, obsługi calościowej z tej kliniki? Widze że Tobie orzyniosła upragnione szczęście, życze spokojnych jeszcze 8 miesięcy:tak:
 
Witaj Sony, a Ty się tutaj chowasz? A do nas na inseminacyjny to już nie zaglądasz do starych koleżanek:-)
Masz już wytyczne z klinki? tzn jakie badania, jaki protokół itd
 
Gizas bardzo dziekuję ale jeszcze boje sie tak w pełni cieszyć:sorry2:.
Ja jestem zadowolona. mam porównanie z poprzednią klinika i tu własciwie nie ma porównania. gyn jest niewielkie i odnosze wrażenie że dość dobrze zorganizowane. na wizytę najdłużej czekałam 30 min i to zdarzyło mi się tylko raz. zazwyczaj trzeba poczekać nie dłużej niż do 10 min.( w poprzedniej klinice 1,5 godziny to było bardzo niewiele czekania:baffled: nawet w dniu transferu czekałam ponad 2 godziny:szok:. ) W gyn. obsługa jest miła, lekarz elastyczny i otwarty na sugestie, z terminami też raczej nigdy nie miałam problemów. dr. m przyjmuje tylko w czwartek popołudniu, w pozostałe dni jest do południa. mnie to odpowiadało bo na wizytę która jest o wyzanczonej godzinie mogłam się nawet z pracy wyrwać. Embriolog też bardzo miła i chyba maja dość dobre lab embriologiczne. Pani embriolog powiedziała mi że np mrożone tą metodą którą oni stosują zarodki w 99% rozmrażają się żywe. ja oczywiśćie przed crio miałam starcha czy się rozmrożą dlatego o to dopytywałam. Jesli mogę Ci w czymś jeszcze pomóc to nie ma sprawy.:-)
 
Witaj Sony, a Ty się tutaj chowasz? A do nas na inseminacyjny to już nie zaglądasz do starych koleżanek:-)
Masz już wytyczne z klinki? tzn jakie badania, jaki protokół itd
No bo tak jakoś że tam jest tyle nowych dziewczyn że nie umiem się odnaleźć.
Mam zrobić świeże badania hormonów i będę szła długim protokołem i niskie dawki dostanę bo mam AMH 5,4 więc wskazuje na PCO. I tyle.
 
Lawendowy w Invikcie mialam duzo badan na samym początku łącznie z genetyką, teraz immuno ale tak myśle ze skoro brałaś encorton i clexan to nie wydaje mi sie ze u Ciebie to było problemem bo te leki by temu zaradziły raczej. Może w innej klinice powinni Cie stymulować innymi lekami, rozważyć rozwój do blastocysty.. a twój M? w Invikcie np robią FAMSI jest jeszcze lepsze od IMSI

Magdalena Wawa przykro mi bardzo, u mie bylo podobnie 3dpt malutki przyrost i do 10 dpt spadek do 2... Prof tłumaczy to genetyką ale napewno wśród pozostałych 3 blastek są te właściwe, 5 blastocyst to bardzo dobry wynik , ja mialam 3 z 7 zaplodnionych i lekarze mówią ze to b.dobrze więc co dopiero u Ciebie..
Gotadora jak tam wizyta ?? czekam na wiadomosc
Roxi przykro mi bardzo.. moze sprobuj nastepnym razem dwa zarodki, to dwa razy większa szansa..
 
cześć dziewczyny, tak mi przykro że tak zły czas na forum..listopad miał być dla nas radosny.. :(

Magdalena, Sylwia, Roxii - bardzo mi przykro...przytulam Was bardzo mocno!!!

nie nadrobię wszystkiego co napisałyście, źle się czuję i po pracy od razu kładę się spać.. cała spuchłam i czuje się du**..pisałam do lekarza i podobno to efekt odstawienia Medrolu który występuje rzadko,no ale jak zwykle do mnie się przyplątał ;) tak więc mam go znowu brać i odstawiać powoli..

Trzymajcie się Kobietki, mam nadzieję że zła forumowa passa w końcu minie..
miłego wieczoru!
 
reklama
Do góry