reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aż mi głupio w zaistniałej sytuacji :(, ale.....

U nas wszystko gra. Wszystkie markery są ok, wyniki testu PAPPA za tydzien, ale powinno być ok. Teraz wizyta na nfz 19.11- tylko po skierowania na badania i wizyta z USG 30.11 Płeć- niestety....nie chciała wziąć odpowiedzialności, bo się źle ułożyło, także nie tym razem, może 30.11 się coś uda podejrzeć. A tu prezent:)
Ogromne gratulacje.

Co do mnie, ehhh, chciałoby się zacytować Budkę Suflera "znowu w życiu mi nie wyszło". Wynik 0 rozwiał wszelkie moje wątpliwości.
Przykro mi.

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Tak jak wy zmagam się z przeciwnościami żeby w końcu zajść w upragnioną ciążę. Miałam mój pierwszy transfer, dwóch ślicznych zarodków 9.11. Teraz czekam do 20.11 żeby zrobić test. Trzymam kciuki za wszystkie które się nadal starają i składam gratulację tym które zobaczyły już wymarzony wynik na teście.
Witam nowe forumowiczki.
No i już oficjanie potwierdzam, wynik negatywny...:-:)-:)-( teraz czas sie pozbierać i wrócic do rzeczywistości, co nie bedzie proste, ale jakie mam inne wyjście?...:sorry2:
Trzymam za Was kochane mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i dziekuję za Wasze:tak:

Ja również muszę przyłączyc się do tej części która nie ma się czym pochwalić - kanał nad kanały. Beta 3.Lekarz kazał odstawić wszystkie leki:-(

Przykro mi dziewczyny, że jednak się nie udało. Nie to chciałam usłyszeć od was. Kur... jego mać. :wściekła/y: Wściekła jestem na to życie, że nas tak traktuje.
 
Cześć dziewczynki. Właśnie wróciłam z pracy i raczej nie nadrobię całego dnia ale z tego co wyłapałam to raczej dalej tu niezbyt fajnie:sorry2:.
Lesna ,Lotinda , Sznurki witajcie na forum:happy2:.
Roxii bardzo mi przykro:-( tak bardzo wierzyłam że jednak się udało:baffled:. Magdalena nie mam już słów to wszystko jest takie nie sprawiedliwe:baffled:. Dziewczynki bądźcie silne, wiem że jestescie. W końcu się uda.

Lawendowy dumna jestem z ciebie. Dobrze że masz plan i się nie poddajesz. W końcu twoje starania zostana nagrodzone:tak:.
Alegoria będzie dobrze, beta rośnie a to najważniejsze. trzymam za następną wizytę:-).
 
Ostatnia edycja:
U mnie w klinice tez podaja 2 dniowe zarodki.

Dziś dzwoniłam do kliniki i mam ustalony termin wizyty na 21.11. Ciekawe czy wtedy już coś będzie widać?
 
reklama
Hola Ty się leczysz w Gyncentrum w Katowicach, prawda? Czy coś pokopsałam:confused:
Ja miałam podany zarodek 4 dniowy w łódzkiej Gamecie a drugie podejście planuje właśnie w Gyncetrum.
 
Do góry