reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Roxii , Magdalena :-(, przykro mi bardzo. Sciskam mocno. Takiego dola niepowodzen jeszcze tutaj na forum nie widzalam. Zawsze jakis procent dziewczyn testujacych mialo bete pozytywna. :-(

Lesny :szok: ,szok!!!!! W tak krotkim odstepie czasu mialas stymulacje????:szok: i tak wysokie dawki gonalu.:szok: Nie dziwie sie,ze czujesz sie jak poturbowana.
 
Dziewczyny, przykro mi, że się nie udało, wiem jakie to trudne ale trzeba byc dobrej myśli i wierzyć, iż nastepnym razem się uda. Ja będe mieć 3 transfer w grudniu i jak tylko pomyśle o testowaniu to już mnie brzuch z strachu boli... Boję się kolejnego rozczarowania...
 
wiesz lekarz z tej drugiej kliniki opieral sie na doswiadczeniu pani doktor z pierwszej kliniki i jak mnie zaczal stymulowac to nic nie zmienial z przedswiadczeniem ze duzo i szybko nic niebedzie wiec bralam wszystko tak jak za pierwszym razem i tu szok:szok:po pierwszym usg i pierwszej pobraniu krwi kazali wszystko odstawic i szybko brac ten na pekniecie pecherzykow i punkcja normalnie 7dni i mialam wowczas 8 duzych po 2,3 jeden to mial juz 2,5 ale bylo bardzo duzo malutkich wiec dlatego lekarz zdecydowal ze po punkcji odrazu wezme antyk zeby wrazie czego miec zapas no i sie przydalo bo choc bylam slaba zdecydowalismy sie zaryzykowac i szybko podejsc do drugiej stymulacji
 
ta druga byla lagodniejsza i dopiero po 12dniach byla punkcja tak jak ma byc choc mialam problem z dobudzeniem sie po narkozie bo bylam bardzo slaba ale jak narazie bylo warto zobaczymy co dalej:-)
 
A ja poszłam za ciosem.
Poukładałam sobie w głowie. Chociaż poukładane w niej nie mam:-)

Jutro mam wizytę u dr K.
Zarejestrowaliśmy się u ginekologa-endokrynologa-androloga w Gamecie dr Skweresa.
Wyznaczyli nam termin na 11 grudnia. Niby to prawie miesiąc, ale nie przeskoczę terminów.
Niech przeanalizuje badania męża, moje.

A jutro pogadam z dr K, może zrobię jakieś badania immunologiczne?!

Aduś, Gotadora, napiszcie mi Kochane, jakie Wy badania robiłyście.

I to na razie tyle. Dalej nie wiem skąd fundusze.

Ale jak to mówił mój kolega, który zawsze cierpiał na chroniczny brak gotówki, że może puściłby się pod LOT-em,
ale z drugiej strony, tak daleko? :-D:-):-D
 
reklama
Lawendowy, wlasnie czytam,ze przy 2dniowych zarodeczkach jest tylko 10% szans ,ze sie zgniezdza. Moze to byla przyczyna? Zapytaj lekarza.
 
Do góry