reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i już oficjanie potwierdzam, wynik negatywny...:-:)-:)-( teraz czas sie pozbierać i wrócic do rzeczywistości, co nie bedzie proste, ale jakie mam inne wyjście?...:sorry2:
Trzymam za Was kochane mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i dziekuję za Wasze:tak:
 
reklama
Roxii - kurcze, a myślałam, że jednak będzie ok. Pocieszenie nic nie da na pewno, ale tulam mocno. Pomyśl, że masz pozytyw - tzn. 3 maluszki na Ciebie jeszcze czekają. No i faktycznie jak dziewczyny mówią zdecyduj się na podanie dwóch może? Lub wymuś to w swojej klinice? Zawsze jest wtedy większa szansa, że chociaż jeden się przyjmie.
 
Agapl - ty miałaś dawkę aż 900? Gonalu? Czy to błąd w tym co napisałaś? ( bo ja miałam 225 poprzednio, a i tak strasznie dużo to było jak dla mnie)

nie, nie 900UI, to cala strzykawka , chyba bym umarla po takiej ilosci ;-)
Za pierwszym razem mialam dzienna dawke 185 a przy drugiej stymulacji zaczynalam od 150
 
u mnie tak jak pisalam mialam prawe dwie stymulacje w jednym miesiacu pierwsza 23wrzesnia punkcja 1pazdziernika i nici:no::no:do transferu nie doszlo a juz 11pazdziernika mialm nastepna i 23pazdziernika punkcja a 28transfer normalnie na wariackich papierach dopiero teraz dochodze do siebie choc wiadomo teraz inny stresik:baffled::baffled:
 
tak mi przykro ze te dwa dni cos porazkami sa naznaczone tak bardzo bym chciala zeby sie wszystkim dziewczyna udalo i kazda zobaczyla te upragnione kreseczki czytam was juz od ponad roku choc niemialam odwagi sie dolaczyc:zawstydzona/y:ale znaw was prawie wszystkie i kazdej kibicuje jak tylko moge najmocniej z calego serca i z kazda jest mi smutno kiedy sa takie dni jak te ostatnie
ale tak jak wczesniej pisalam ze niekiedy w deszczu mozna zobaczyc slonce i ze kazde dlaczego predzej lub pozniej odnajduje odpowiedz choc niekiedy bolesna
 
Ja również muszę przyłączyc się do tej części która nie ma się czym pochwalić - kanał nad kanały. Beta 3.Lekarz kazał odstawić wszystkie leki:-(
 
reklama
No i już oficjanie potwierdzam, wynik negatywny...:-:)-:)-( teraz czas sie pozbierać i wrócic do rzeczywistości, co nie bedzie proste, ale jakie mam inne wyjście?...:sorry2:
Trzymam za Was kochane mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i dziekuję za Wasze:tak:
kochana niezalamoj sie proboj dalej a napeno sie uda i bedziesz miala wymazonego bobasa.
 
Do góry