reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Roxii tule mocno.:-(Ciesze sie,ze masz juz opracowany plan dzialania. Ciekawa jestem co CI powiedza lekarze odnosnie nieudanych prob.Moze zasugeruja jakies dodatkowe badania.
Ja sie glowie dlaczego moja lekarka ani razu nie zasugerowala poszerzenia badan. Nie chce im sie pomyslec wola isc wg schematu? Czytalam na forach,ze dziewczyny maja po 4 nieudane in vitro i dopiero wtedy lekarze sie laskawie budza ,ze moze by tak zrobic jakies dodatkowe badanie.
 
reklama
a co bralas agapl przy stymulacji i potem ,bo ja gonal 300 no i potem orgalutran i ten ostatni na uwolnienie pecherzykow a po punkcji provames 2mg trzy razy dziennie i progesterone 200mg
 
a jak bylam w tej pierwszej klinice to troszke bylo na odwrot provames na poczatku potem to wszystko jak wyzej przy stymulacji a po punkcji tylko progesterone a i nie zaczynalam od drugiego dnia okresu tylko chyba na 6dzien wiec w terazniejszej klinice doktor powiedzial ze to byla bomba zegarowa dla mego organizmu ze zmienila caly naturalny cykl i na sile chciala cos zrobic ale on niewiec co :baffled::baffled: ze u nich jest praktykowany cykl naturalny i stymulacja w drugi dzien rozpoczeta wiec organizm sie tak niemeczy
 
a co bralas agapl przy stymulacji i potem ,bo ja gonal 300 no i potem orgalutran i ten ostatni na uwolnienie pecherzykow a po punkcji provames 2mg trzy razy dziennie i progesterone 200mg

Lesny, przy stymulacji bralam Gonal 900 a na wywolanie owulacji gonadotrophine, po punkcji aspergic, progesteron 400mg i lovenox.
 
ojej to duzo tego wszystkiego :szok:ale co klinika to inna technika mi po tym pierwszym podejsciu ze sie niepodzielily dobrze lekarz odrazu powiedzial ze mam za malo hormonu juz zapomialam jakiego :sorry2:i powiedzial ze zmienia podklad na szkle wiec powinno sie udac ale nic innego niemoze zrobic tz dac mi jakis lek:wściekła/y:bo powiedzial prawo natury
 
chyba ze zgodze sie na dawczynie, nawet rozmawialam o tym z mezem i tak niesmialo sie nawet na to godzilismy , choc teraz kiedy jednak jest szansa na podzial to tak szybko z tej propozycji nieskorzystamy bo ja ciagle choc mam bete dobra to jakos sie boje i nie czuje tego stanu cudu, i to chyba bedzie trwac az do pierwszego usg tak mi sie wydaje tyle sie naczytalam o roznych przypadkach ze sama juz niewiem i narazie moja radosc stoi za rogiem niesmialo i czeka.......:cool2:
 
Dziwnie się czuję. Jak przed okresem ( chociaż nie mam mieć, bo to dopiero 8 dzień cyklu), ale to chyba skutki zaś stymulacji. No i zdecydowanie coś mnie kłuje w jajnikach to może jakieś komóreczki będą. Mam nadzieję.

Skoro kluje, to na 100% pecherzyki ladnie rosna ;-)
 
reklama
Lesny , wg tego co piszesz wnioskuje,ze u Was problem byl z zaplodnieniem. Do zagniezdzenia babelka doszlo bez problemu, takze nie martw sie. Bedzie tylko lepiej :tak: brzusio zacznie rosnac ;-)
 
Do góry