reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Alegoria trzymaj się. U mnie lekarz na pierwszym USG w 18dpt nic nie widział a 10 dni później biły już dwa serduszka które nawet ja widziałam. Spokojnie, będzie dobrze.
 
reklama
Sylwia - tulam mocno i współczuję. Wyobrażam sobie jak się teraz czujesz. Nie poddawaj się kochana i walcz dalej.

Alegoria83 - głowa do góry kobieto. Będzie dobrze, bo musi być i koniec kropka. Innej wersji nie przyjmuję do wiadomości.

Roxii - gdzie jesteś? Jak tam twoja betka kochana? Bo już się denerwuję czekaniem na wieści od Ciebie. Cały czas trzymam kciuki mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Magdalena_Wawa - jak tam Twoja betka? Dawaj znać prędziutko, bo już mnie bolą kciuki od zaciskania za dobre wieści. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja mam stresa przed wizytą w czwartek. Jeszcze 2 dni zostało, a ja już się denerwuję. Kurcze, w czwartek to będę chyba kłębkiem nerwów, że tak powiem. Będzie wtedy wiadomo ile będę miała komórek i jaki Estradiol mam. Kurcze... chciałabym, żeby to było już.
 
kinga - będzie dobrze postaraj się tak nie stresować, bo to nie dobrze wpływa, wiem, że łatwo powiedzieć, bo ja na myśl mojej wizyty jutro dostaję gęsiej skórki, ale co ma być to będzie :-). Trzymam za dużą ilość zdrowych jajek :)
 
leina witaj i powodzenia życzę:-)
Alegoria spokojnie 6tc to za wcześnie zeby było coś widać na usg:tak: bedzie dobrze, trzymam kciuki &&&&&&&
Magdalena za dzisiejsza betke &&&&&&&&&&&&&&&&

A za mnie mozecie już puścić kciuki, dzis rano przylazła @ nawet trudno nazwac to @ bo leje sie ze mnie jak z prosiaka, ze tak nieładnie powiem:zawstydzona/y: oczywiscie na becie byłam po 12 ma byc wynik, no ale wiadomo że:no: :-( Mam jeszcze 3 mrozaczki, pytali sie mnie kiedy chcę podejść, powiedziałam ze potrzebuje troche czasu, muszę odetchnąć, takze mam tam dzwonic dopiero w lutym jak @ przyjdzie. Poprosiłam też o wizyte z lekarzem, chce z nim porozmawiac na temat tych nieudabych prób, termin mają mi wyznaczyc jakos na początku stycznia, a dokladna date przyślą listownie. No to tyle u mnie:sorry2: Dziekuje wszystkim za kciuki, miłe słowa, wiare i pocieszenie, jestescie kochane!!!
Ja tez trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i bardzo Wam kibicuję, wczorajszy, czarny dzien już za nami, teraz bedzie już tylko lepiej i beda same wysokie betki!!!!:tak:
 
roxi - bardzo mi przykro, mocno Ci kibicowałam, następnym razem musi się udać, dobrze, że masz śnieżynki to duży plus. Może pomyśl o dwóch zarodkach naraz z tego co mi lekarz mówił to bardzo większa szansę.
 
reklama
Do góry