reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Leżenie idzie raz lepiej raz gorzej ;) Na usg postaram się wbić w środę, choć to dopiero 20 dpt będzie, ale przy takiej becie coś już powinno być widać, nie? Poza tym chcę skontrolować tego krwiaka. Tak czy inaczej.pewnie się coś wyjaśni... jak mój gin da się namówić, by zrobić w środę, sam z siebiwe raczej o weekendzie wspominał...
Na razie zamroziłam emocje, jakoś samo to przyszło. Ale fakt, od 2 dni jestem bardzo zmęczona i mdli mnie, ale zwalam to na przeziębienie. Wyparcie level expert ;)
No to powodzenia w środę. Żeby krwiak się zmniejszył i żeby były 2 śliczne i bezpieczne kropeczki.

Leż jeszcze do środy kochana, to 2 dni tylko i może już będzie czysciutko!

:)
 
Miałaś jeden zarodek czy dwa? Mi lekarz z Bociana powiedział że nie należy przejmować się wczesnymi przyrostami. Ja zadzwoniłam do niego 11 dpt. Ogólnie w tej klinice zalecają betowanie 14 dpt i w sumie mają rację ale kto wytrzyma tyle czasu:)
@motylek24 no właśnie ja byłam taka niecierpliwa, że robiłam betę 5 dpt-9, 8 dpt-57, 10 dpt-118, 11 dpt-125!!!! to była rozpacz, powtórzyłam 12 dpt i było 164!!!! I też załamka maksymslna, a to była moja 10. Rocznica ślubu.... i dopiero 15 dpt było ok czyli 491 i od tej pory jest w miarę ok,więc wiem, że my tu się badamy z każdej strony, ale czasami nakręcamy dodatkowe schizy. Miałam jedną blastkę, bo reszta nie przetrwała :(
 
@motylek24 no właśnie ja byłam taka niecierpliwa, że robiłam betę 5 dpt-9, 8 dpt-57, 10 dpt-118, 11 dpt-125!!!! to była rozpacz, powtórzyłam 12 dpt i było 164!!!! I też załamka maksymslna, a to była moja 10. Rocznica ślubu.... i dopiero 15 dpt było ok czyli 491 i od tej pory jest w miarę ok,więc wiem, że my tu się badamy z każdej strony, ale czasami nakręcamy dodatkowe schizy. Miałam jedną blastkę, bo reszta nie przetrwała :(
Ja też robiłam wcześnie i przyrosty marne, choć uczciwie przyznam że tylko jeden był nieprawidłowy ale beta była bardzo niska. Sporo jest badań na ten temat, głownie po ang. i naprawdę nasze ciąże są cudem. Niech trwają i urodzą się zdrowe dzieci. Mi za chwilę rozpocznie się 17 tc.
 
reklama
Do góry