reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jak brałam duphaston to miałam bóle jak na @ jak przerwała to nic zero cisza :( o czym to może świadczyć? Chciałam się pochwalić że dzisiaj przejechałem 19 km na rowerze czuje się taka zmęczona że chyba padnie ale uwielbiam takie uczucie totalnego zmęczenia :) oczywiście mając świadomość że zaraz się położę :)
Ja kiedys dostalam okres jak sie wymeczylam na rowerze (zrobilam 50km i to byl poczatek.mojego sezonu:D), potem.bylo zimne piffo i sexy :D
To wlasnie mnie zainteresowalo. Ciekawe cz w Pl to badaja.
Zapytam na wizycie.
[emoji8][emoji8][emoji8]
Anetka u ciebie były 2 ciąże, więc nie wiem czy to ma sens ale jakbyś chciałato
Link do: Test ERA - Test błony śluzowej macicy - Gyncentrum
@Vorreiavereunbimbo zrób te kiry, ewentualnie zapytaj o accofil przynajmniej jako wlew domaciczny przed transferem :*
 
reklama
Dziewczyny jak brałam duphaston to miałam bóle jak na @ jak przerwała to nic zero cisza :( o czym to może świadczyć? Chciałam się pochwalić że dzisiaj przejechałem 19 km na rowerze czuje się taka zmęczona że chyba padnie ale uwielbiam takie uczucie totalnego zmęczenia :) oczywiście mając świadomość że zaraz się położę :)

Ja w kwietniu pierwszy raz w życiu musiałam wywoływać okres dupkiem bo byłam na cyklu sztucznym ale do transferu nie doszło. Okres dostałam ponad 2 tyg po odstawieniu dupka i miałam tak jak ty, że w trakcie brania miałam bóle okresowe i nawet taki brązowy śluz a jak odstawilam to nic... Mój lekarz kazał mi odczekać 2 tyg i potem się zgłosić, okres dostałam w dniu umówione wizyty ;)
Ile już nie bierzesz dupka?
 
Wiec uwierz kochana ze z ciulowej bety może się piekna ciaza rozwijać wiara czyni cuda życzę ci tego aby u ciebie tez tak było ;) trzymamy kciuki z Michalinka
Dziękuję, pamiętam, jak ty wierzyłaś w swojego kropka, tzn. kropkę, która teraz jest Michalinką :) Niewiele osób dawało wam szanse, a jednak się udało.
Życie jest nieprzewidywalne.
Nie zakładam niczego, przyjmę wszystko co się zdarzy, cudem i tak dla mnie była pozytywna beta. Wiem, że będę walczyć dalej. Mój kropek też niech walczy!
 
Ja w kwietniu pierwszy raz w życiu musiałam wywoływać okres dupkiem bo byłam na cyklu sztucznym ale do transferu nie doszło. Okres dostałam ponad 2 tyg po odstawieniu dupka i miałam tak jak ty, że w trakcie brania miałam bóle okresowe i nawet taki brązowy śluz a jak odstawilam to nic... Mój lekarz kazał mi odczekać 2 tyg i potem się zgłosić, okres dostałam w dniu umówione wizyty ;)
Ile już nie bierzesz dupka?
Brałam 7 dni i zrobiłam przerwę 3 dzien. No Cho.... ra nigdy tak nie mialam. Dzięki trochę mnie pocieszylas, normalnie ryczeć się chce bo tak bardzo chce transfer do świąt :(
 
@Vorreiavereunbimbo a jeszcze embrioglue, ah, intralipid, atosiban? Coś z tego miałaś? Do następnego transferu brałabym wszystko. A stymulację zacznij od razu, umawiaj się na wizytę jeszcze przed @ i działaj :*
Miałam embrioglue tylko za każdym razem. Reszty nigdy. Umówiłam się na wtorek do P.-A. Mój mąż się na nią uparł,bo dobre wrażenie na nim zrobiła. Mam nadzieję,że do tego czasu nie dostanę @ i mi rozpisze stymulację. I tak za każdym razem do crio podchodzę przez ryzko hiperki,to będę w czasie oczekiwania na transfer badania robić. Dzięki Asiu za podpowiedzi. Jesteś naprawdę kochanym człowieczkiem. :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ty @dżoasia ja się chciałam pochwalić a ty mi tu z 50 km wyskakujesz :) przycmałaś mnie :) na seksik nie mam już siły. Ty to musisz być jakas niewyzyta :)
haha to była pierwsza wycieczka w tym sezonie i zapitalałam z Krk do Skawiny na loda, więc motywacja była hahaha gorzej było w drugą stronę ale co miałam zrobić :D
Wyżyta czy nie - wtedy tez na @ czekałam :D
A rekordzicho sezonu pod 100km dochodziło ;)
 
reklama
Miałam embrioglue tylko za każdym razem. Reszty nigdy. Umówiłam się na wtorek do Bielska na P.-A. Mój mąż się na nią uparł,bo dobre wrażenie na nim zrobiła. Mam nadzieję,że do tego czasu nie dostanę @ i mi rozpisze stymulację. I tak za każdym razem do crio podchodzę przez ryzko hiperki,to będę w czasie oczekiwania na transfer badania robić. Dzięki Asiu za podpowiedzi. Jesteś naprawdę kochanym człowieczkiem. :*
Jak nie chcesz dostać @ to leków jeszcze nie odstawiaj. Jutro jeszcze powtarzasz betę?
Porób wcześniej badania, bo jakby się udało bez hiperki to nie ma na co czekać, na świeżaku podchodź. A jeszcze jedno - na jakim cyklu podchodziłaś? Jeśli będziesz zmuszona do odroczenia to może na naturalnym byś spróbowała jeśli miałaś sztuczne? U @Sol naturalny był strzałem w 10tkę :)
Dobrze, że się Twój nastawił na nią, grunt to mieć zaufanie do lekarza :)
 
Do góry