reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Tak jak wy zmagam się z przeciwnościami żeby w końcu zajść w upragnioną ciążę. Miałam mój pierwszy transfer, dwóch ślicznych zarodków 9.11. Teraz czekam do 20.11 żeby zrobić test. Trzymam kciuki za wszystkie które się nadal starają i składam gratulację tym które zobaczyły już wymarzony wynik na teście.
 
reklama
ja dzis sie bije z myslami czy powtorzyc bete czy dac juz sobie spokoj i grzecznie czekac do poniedzialku na pierwsze usg ciagle mi sie wydaje ze to byl sen i zaraz sie obudze i .........nici z mego cudu
 
Leina witaj!
Dziś mam bete...brzuch boli juz klasycznie na @:-( Jak chodze po schodach to mam mocne bolesci a wizyta u doktora dopiero o 14.40.....Chyba mie wytrzymam i juz teraz pojade na bete a na wyniki nie bede czekala na wizyte tylko sama je odbiore i zinterpretuje. Dlaczego tyle stresu?? A przeciez nie powinnyśmy się denerwować ....
Miłego dnia kobitki!
 
Dziewczyny pamiętajcie, że stres jest złym pomocnikiem. Trzeba go jak najmniej odczuwać. Jestem z wami sercem i duszą i wierzę, że będzie dobrze.
 
Leina, witaj. Trzymam kciuki za wysoka bete i zycze wytrwalsci w czekaniu na ten Wielki Dzien :-)

Lesny, mysl pozytywnie. Jestes w ciazy i to sobie caly czas powtarzaj. To takie peikne uczucie , dodaje skrzydel, szare wydaje sie byc kolorowe jak tecza :-)

Magdalena
, juz lapie mojego kota,by odtancowac za TWoja bete ;-)Powodzenia!!!!
 
reklama
leina - witaj na forum :), to bardzo pomaga gdy można pogadać sobie z ludźmi, którzy mają takie same problemy

wczorajszy dzień był okropny mam nadzieję, że dziś będzie lepiej: trzymam kciuki Roxi i Magdalena, dajcie znać jak poszłomam nadzieję, że złe przeczucia się nie sprawdzą
 
Do góry