reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny zastanawiam się jak to jest z tym spaniem i leżakowaniem w ciazy. I tak się zastanawiam jak Wy sobie z tym radzicie. Wyczytałam ze najlepsza pozycja to lewy bok. No ok ale jak ja z 60%dnia przeleze plus cała noc to nie sposób tylko na lewym boku... i zastanawiam się czy inna pozycja nie zagraża maluchowi??
 
Dziewczyny zastanawiam się jak to jest z tym spaniem i leżakowaniem w ciazy. I tak się zastanawiam jak Wy sobie z tym radzicie. Wyczytałam ze najlepsza pozycja to lewy bok. No ok ale jak ja z 60%dnia przeleze plus cała noc to nie sposób tylko na lewym boku... i zastanawiam się czy inna pozycja nie zagraża maluchowi??
Ja spie na prawym cale zycie , inaczej nie umiem... wieczorem z prawej strony dostaje serie kopow :)
 
Dziewczyny zastanawiam się jak to jest z tym spaniem i leżakowaniem w ciazy. I tak się zastanawiam jak Wy sobie z tym radzicie. Wyczytałam ze najlepsza pozycja to lewy bok. No ok ale jak ja z 60%dnia przeleze plus cała noc to nie sposób tylko na lewym boku... i zastanawiam się czy inna pozycja nie zagraża maluchowi??
Kochana na lewym boku to w III trymestrze chyba dopiero wskazane, wczesniej jak chcesz byle nie na brzuchu :) Poza tym mówią, że jak się cały czas na jednym boku śpi to dochodzi u dzieci do asymetrii ułożeniowej więc jeśli dobrze się czujesz to na prawy się przewracaj od czasu do czasu chociaż trochę...
 
ale kochana <1 to szansy juz zadnej nie ma :( zeby cokolwiek tam bylo a tu kompletnie nic. Mysle ze juz sie pogodzilam, te dwa testy od wczoraj postawily mnie na nogi.
Nie wiem tylko co zrobic z tymi dwoma slabymi zarodkami, bo ja juz po nie raczej nie przyjade, musze rozmawiac z embriologiem. I moze przejde sie do kliniki tutaj i zobaczymy co oni wymysla. Ale nie wiem czy jestem gotowa na stymulacje.
Asiu bardzo mi przykro z powodu bety ale.... Ja bym nie potrafiła ot tak porzucić swoich dzieci, mimo, że są dopiero zarodkami. Koszt kosztem, ale mimo wszystko.... Skoro są zamrożone, to jakoś tam rokują. Tym bardziej, że jesteś po tej immunosupresji, póki działa to bym próbowała. Zanim się ogarniesz z nową stymulacją to albo trzeba będzie powtarzać albo obmyślać inny plan. Przemyśl jeszcze.
@ilmenau @Kurcia dzięki dziewczyny. Doktor kazał betować w 10 dniu,czyli w przyszły czwartek,ale pewnie pójdę wcześniej. Myślałam o poniedziałku 7dpt. Pewnie mnie zaraz zlinczujecie ;), ale mam takie przeczucie,że nic z tego. Ostatnio jak się udało miałam jakieś objawy,a teraz zupełnie normalnie się czuję.
Aniu dobra passa gc ma trwać, @Kurcia zaczęła, ja skończę :D Nie ma, że boli :) ;)
Kochane po 3 miesiącach zawitalam tu ale nie ogarnę Waszych postów :-D u niektórych wiem co i jak z postów na fb :)
Więc
@Kurcia
@chlopkers
@dżoasia
@Mieciu85
@annemarie
@Never give up

Co u was ?? I u reszty dziewczyn których nie wspomniałam ❤❤❤
Jakieś nowości ❤

U nas w niedziele minelo 3 miesiące :szok: leci czas ze masakra ! Moja Lenka też rośnie jak na drożdżach ❤❤❤
Zylwuś przecie wiesz, że ja jeszcze w lesie :p
Lenkę obserwuję na fb i cieszę oko, a nawet 2 :D
 
Kochane po 3 miesiącach zawitalam tu ale nie ogarnę Waszych postów :-D u niektórych wiem co i jak z postów na fb :)
Więc
@Kurcia
@chlopkers
@dżoasia
@Mieciu85
@annemarie
@Never give up

Co u was ?? I u reszty dziewczyn których nie wspomniałam [emoji173][emoji173][emoji173]
Jakieś nowości [emoji173]

U nas w niedziele minelo 3 miesiące :szok: leci czas ze masakra ! Moja Lenka też rośnie jak na drożdżach [emoji173][emoji173][emoji173]

Jejku jak ten czas leci, juz 3 miesiace! Mam nadzieje, ze Lenka sie dobrze chowa i daje mamie czasami fory ;) Dziekuje, ze pytasz kochana, u nas 17+4 tez nie wiem gdzie ten czas uciekl... za niedlugo polowkowe wiec trzymajcie kciuki :). Oprocz malych stresow po drodze jak narazie idzie dobrze odpukac.
 
Asiu bardzo mi przykro z powodu bety ale.... Ja bym nie potrafiła ot tak porzucić swoich dzieci, mimo, że są dopiero zarodkami. Koszt kosztem, ale mimo wszystko.... Skoro są zamrożone, to jakoś tam rokują. Tym bardziej, że jesteś po tej immunosupresji, póki działa to bym próbowała. Zanim się ogarniesz z nową stymulacją to albo trzeba będzie powtarzać albo obmyślać inny plan. Przemyśl jeszcze.

Aniu dobra passa gc ma trwać, @Kurcia zaczęła, ja skończę :D Nie ma, że boli :) ;)

Zylwuś przecie wiesz, że ja jeszcze w lesie :p
Lenkę obserwuję na fb i cieszę oko, a nawet 2 :D

Asik, to nie chodzi o koszty a to ze ja juz psychicznie nie dam rady a jak mam cos robic to szkoda mi immunosupresji, to sa 2 ostatnie zarodki z 9 ktore mialam, moze gdyby to bylo teraz to by nie byly zamrozone ale wtedy w 2015 prawo bylo luzne i nie bylo restrykcji. Jeden lekarz mowil nawet zeby wszystkie 4 ostatnie razem bo z nich i tak nic nie bedzie a tylko klopot pozniej.
Dlatego mam metlik w glowie.
 
reklama
Kochane ma ktos jakies wiadomosci od naszej Gosi? Widzialam, ze Asia rano pisala, ze noc spokojna u Gosi. Napewno ma teraz duzo na glowie, alr jakby ktos mial z jakiegos kanalu wiadomosci to piszcie prosze [emoji173]️
 
Do góry