reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzuekuje dobrze... 27t4d mała nas troszkę postraszyła bo jest mniejsza niż wypada z transferu ale powoli nadrabia - badania wyszły dobrze więc mam nadzieję że to tylko niepotrzebny strach... Kopie pięknie mamusie i tatusia :) pozdrawiamy Was serdecznie , miło słyszeć że tak dobrze dajecie sobie rade :)
 
reklama
Poczekam z cykl, dwa zeby glowe oczyscic i wracam. Jak sie nie uda. Od razu kd. Chcialabym pol na pol z plemnikami meza. I wybiore chyba in.victe z nov.um rezygnuje oni maja chyba kiepska oferte kd i trzeba czekac na komorki. Pytanie do dziewczyn z kd w ktorej klinice w Wawie sie leczylyscie? Invicta to dobry pomysl?
Dobrze, że masz plan. Jesteś niesamowicie dzielna. N.ovum rzeczywiście nie ma dobrej oferty kd, dziewczyny na pewno coś podpowiedzą.
 
No nie dawno oznajmiłaś nam wynik bety.... a teraz widzisz... masz przecccccccccccudowną córeczkę ! ❤❤
A ile mała teraz waży? :)
Ty ją na castingi zabieraj Kochana :p :D Będzie gwiazdą! :D
Jak ktoś pyta o wage to mam oczy jak 5zl:-D ostatnio wazyla 7300 i zobaczymy na szczepieniu we wtorek ile przypakowala:-D jest mega dluga :-D juz muszę kupować body na 74 bo wszystko za krotkie sie robi :-D no waga urodzeniowa 4220 więc malutka nie była chociaz ja tego 4kg nie widziałam :-D :D
Dzuekuje dobrze... 27t4d mała nas troszkę postraszyła bo jest mniejsza niż wypada z transferu ale powoli nadrabia - badania wyszły dobrze więc mam nadzieję że to tylko niepotrzebny strach... Kopie pięknie mamusie i tatusia :) pozdrawiamy Was serdecznie , miło słyszeć że tak dobrze dajecie sobie rade :)
matko jak ten czas leci :szok: super kochana :* cieszę się, że rosnie dzidziulek ❤ uwielbiam takie wiadomości ❤
 
Jak ktoś pyta o wage to mam oczy jak 5zl:-D ostatnio wazyla 7300 i zobaczymy na szczepieniu we wtorek ile przypakowala:-D jest mega dluga :-D juz muszę kupować body na 74 bo wszystko za krotkie sie robi :-D no waga urodzeniowa 4220 więc malutka nie była chociaz ja tego 4kg nie widziałam :-D :D
matko jak ten czas leci :szok: super kochana :* cieszę się, że rosnie dzidziulek ❤ uwielbiam takie wiadomości ❤
Leci strasznie - jeszcze niedawno się denerwowalas z tym kto przejmie kalendarz... A Twoja ślicznotka już taka duża :) to musi być cudowne poprzytulac niunia :) wiem że u mnie jeszcze daleko ale już marze o tym :)
 
ale kochana <1 to szansy juz zadnej nie ma :( zeby cokolwiek tam bylo a tu kompletnie nic. Mysle ze juz sie pogodzilam, te dwa testy od wczoraj postawily mnie na nogi.
Nie wiem tylko co zrobic z tymi dwoma slabymi zarodkami, bo ja juz po nie raczej nie przyjade, musze rozmawiac z embriologiem. I moze przejde sie do kliniki tutaj i zobaczymy co oni wymysla. Ale nie wiem czy jestem gotowa na stymulacje.
@JoannaRak kochana może to troszkę za wcześnie powtórz bete i nie odstawiaj leków może twój kropek jest powolny i beta może ruszyć ,a jak nie to i tak się nie poddawaj i wracaj po swoje kropki bo nie ważne że gorszej klasy dużo razy czytałam na różnych forach że właśnie one dawały radę właśnie te słabsze także nie składaj broni i leć za ciosem trzymam ✊✊✊ i jestem ❤❤❤ z Tobą
 
@AninuT
@anett96 Zalecenia dietetyczne IO i PCOS i niedoczynność tarczycy
4 lub nawet 3 posiłki
Rezygnacja z pszenicy (chleb 100 procent żytni, makaron żytni gryczany lub ze strączkowych)
Zmniejszona ilosc produktow mlecznych 2 porcje
Pierwszy posiłek jak przyjdzie głód ( nie musi być do godziny po przebudzenia)
Sniadania białkowo tłuszczowe.
Do posiłków 200 gr warzyw - różne w ciągu dnia!
Z warzyw wykluczamy ze względu na IG gotowana marchewkę i buraka, ziemiaki kukurydzę dynie bob
Owoce głównie jagodowe (borówki truskawki maliny) pomarańcze mandarynki, jablka
Kawa czarna herbata nie do śniadania nie na czczo. Kawa z mlekiem tylko do posiłku nigdy sama bo powoduje wyrzut insuliny jak posiłek.
 
reklama
Do góry