reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane po 3 miesiącach zawitalam tu ale nie ogarnę Waszych postów :-D u niektórych wiem co i jak z postów na fb :)
Więc
@Kurcia
@chlopkers
@dżoasia
@Mieciu85
@annemarie
@Never give up

Co u was ?? I u reszty dziewczyn których nie wspomniałam ❤❤❤
Jakieś nowości ❤

U nas w niedziele minelo 3 miesiące :szok: leci czas ze masakra ! Moja Lenka też rośnie jak na drożdżach ❤❤❤
Kochana tęsknimy za Tobą!!! ❤❤❤❤❤❤
Lenka jest prześliczna!!!!! nie można od niej wzroku oderwać...
;);):)
Co u mnie... 6 transfer, 2 procedury okazał się tym szczęśliwym i tak mamy dzisiaj 9 tc :):):)
Czekamy teraz w Listopadzie jeszcze na @dżoasia :happy2::happy2:
Reszta w pakietach, ale pewnie same Ci napiszą :)
Buziaczki :*
 
Powiem Ci, że za Ciebie to jestem wściekła podwójnie.
Nie tak miało być. Jak się czujesz? Kiedy wracasz bo malucha?
Poczekam z cykl, dwa zeby glowe oczyscic i wracam. Jak sie nie uda. Od razu kd. Chcialabym pol na pol z plemnikami meza. I wybiore chyba in.victe z nov.um rezygnuje oni maja chyba kiepska oferte kd i trzeba czekac na komorki. Pytanie do dziewczyn z kd w ktorej klinice w Wawie sie leczylyscie? Invicta to dobry pomysl?
 
Kochana tęsknimy za Tobą!!! ❤❤❤❤❤❤
Lenka jest prześliczna!!!!! nie można od niej wzroku oderwać...
;);):)
Co u mnie... 6 transfer, 2 procedury okazał się tym szczęśliwym i tak mamy dzisiaj 9 tc :):):)
Czekamy teraz w Listopadzie jeszcze na @dżoasia :happy2::happy2:
Reszta w pakietach, ale pewnie same Ci napiszą :)
Buziaczki :*
A dziękuję ❤❤❤ juz na porodowce mówili, że jest jak ten dzidziuś z reklamy i robili z nia zdjęcia :-D
A Tobie gratuluję!! Bardzo się cieszę i zobaczysz jak ten czas zleci ! Ja 1 grudnia mialam ten szczęśliwy transfer a Mała juz kończy 3miesiące ❤
 
zawsze biore dwa, mysle ze bede rozmawiac z embriologiem co z nimi zrobic. Nie wiem ale taki wyjazd ostatnio dla mnie to bylo 1000 franoli i nie bede juz narazac sie na koszty jak szanse sa prawie zerowe. Duzo przemyslenia mnie czeka, a poki co zycze powodzenia dziewczynki.
@JoannaRak Kochana nie poddawaj się i nie skreślaj z listy żadnego kropka który Ci został...
Na prawde wierz w nie mocno, mocno... :*
Uda się w końcu i Tobie...
 
reklama
A dziękuję ❤❤❤ juz na porodowce mówili, że jest jak ten dzidziuś z reklamy i robili z nia zdjęcia :-D
A Tobie gratuluję!! Bardzo się cieszę i zobaczysz jak ten czas zleci ! Ja 1 grudnia mialam ten szczęśliwy transfer a Mała juz kończy 3miesiące ❤
No nie dawno oznajmiłaś nam wynik bety.... a teraz widzisz... masz przecccccccccccudowną córeczkę ! ❤❤
A ile mała teraz waży? :)
Ty ją na castingi zabieraj Kochana :p :D Będzie gwiazdą! :D
 
Do góry