reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pierwszy raz transfer sie w ogole nie udal, nie bede mowic jak sie czuje bo zbedne komentarze.
Nie wiem co robic ale mysle ze juz z tymi slabymi zarodkami nic nie bede robic, musze skonsultowac. Tyle przygotowan a wyszlo najgorzej co do tej pory.
 
Pierwszy raz transfer sie w ogole nie udal, nie bede mowic jak sie czuje bo zbedne komentarze.
Nie wiem co robic ale mysle ze juz z tymi slabymi zarodkami nic nie bede robic, musze skonsultowac. Tyle przygotowan a wyszlo najgorzej co do tej pory.

Asiu cholerka tak mi przykro :( powtarzasz jeszcze ta bete?
 
musze w poniedzialek ale to juz tylko dla formalnosci, nie moge uwierzyc bo tak przygotowana to ja nigdy nie bylam jeszcze i bylam pewna ze chociaz transfer sie uda.
 
Pierwszy raz transfer sie w ogole nie udal, nie bede mowic jak sie czuje bo zbedne komentarze.
Nie wiem co robic ale mysle ze juz z tymi slabymi zarodkami nic nie bede robic, musze skonsultowac. Tyle przygotowan a wyszlo najgorzej co do tej pory.
Nie wiem co w tej sytuacji napisać......
Bardzo mi przykro...
 
Pierwszy raz transfer sie w ogole nie udal, nie bede mowic jak sie czuje bo zbedne komentarze.
Nie wiem co robic ale mysle ze juz z tymi slabymi zarodkami nic nie bede robic, musze skonsultowac. Tyle przygotowan a wyszlo najgorzej co do tej pory.
Kochana, poczekaj i nie odstawiaj jeszcze lekow. Mi wyszla beta przy dwoch slabszych zarodkach po 14 dniach 21. Zreszta popatrz na niektore tutejsze przyklady. Może ruszy, moze nie, ale poczekaj jeszcze troche.
 
reklama
Kochana, poczekaj i nie odstawiaj jeszcze lekow. Mi wyszla beta przy dwoch slabszych zarodkach po 14 dniach 21. Zreszta popatrz na niektore tutejsze przyklady. Może ruszy, moze nie, ale poczekaj jeszcze troche.

ale kochana <1 to szansy juz zadnej nie ma :( zeby cokolwiek tam bylo a tu kompletnie nic. Mysle ze juz sie pogodzilam, te dwa testy od wczoraj postawily mnie na nogi.
Nie wiem tylko co zrobic z tymi dwoma slabymi zarodkami, bo ja juz po nie raczej nie przyjade, musze rozmawiac z embriologiem. I moze przejde sie do kliniki tutaj i zobaczymy co oni wymysla. Ale nie wiem czy jestem gotowa na stymulacje.
 
Do góry