reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozmawialam dzisiaj z Gosia, czeka tylko na obchud i bedzie leciec do Oliwki. Noc byla spokojna a to oznacza ze wszystko pod kontrola :)

Oczywiscie Gosia to jak moja starsza siostra (a raczej mlodsza [emoji23]), pociesza mnie na maxa ze beta bedzie i brzuchol po Oliwce jest moj! A u mnie, jak na poczatku bylam pewna ze nie ma jaj musi wyjsc to czym blizej to coraz gorzej z moja wiara.
Oczywiscie robienie testow od wczoraj nie pomaga, ale coz juz taki ze mnie piorun ze nie potrafie sobie odmowic.
W tamtym roku w 7dpt byla piekna krecha dlatego mialam nadzieje ze jednak cos dzisiaj bedzie a tu bladziudko, ale kazda ciaza inna. I wtedy mialam dwie silne blastki a teraz mimo wszystko jedna jest slabiutka.

A wyniki licze ze sie pojawia kolo poludnia!
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Rozmawialam dzisiaj z Gosia, czeka tylko na obchud i bedzie leciec do Oliwki. Noc byla spokojna a to oznacza ze wszystko pod kontrola :)

Oczywiscie Gosia to jak moja starsza siostra (a raczej mlodsza [emoji23]), pociesza mnie na maxa ze beta bedzie i brzuchol po Oliwce jest moj! A u mnie, jak na poczatku bylam pewna ze nie ma jaj musi wyjsc to czym blizej to coraz gorzej z moja wiara.
Oczywiscie robienie testow od wczoraj nie pomaga, ale coz juz taki ze mnie piorun ze nie potrafie sobie odmowic.
W tamtym roku w 7dpt byla piekna krecha dlatego mialam nadzieje ze jednak cos dzisiaj bedzie a tu bladziudko, ale kazda ciaza inna. I wtedy mialam dwie silne blastki a teraz mimo wszystko jedna jest slabiutka.

A wyniki licze ze sie pojawia kolo poludnia!
Hey, ale to znaczy ze jest jakas druga kreska?
 
nic, zero. bialo!!

Pisalam ze w tamtym roku juz byla super krecha dlatego pewnosc siebie ktora do tej pory mialam dosc konkretnie opadla. Nie zostaje mi nic innego jak czekac. A wynik bedzie z wczoraj, to jeszcze slabiej bedzie.
Czekamy i zaciskamy kciuki!
Ja po wczorajszej becie wcale nie przestałam się martwić i czekać... Taki już nasz los. Nie ma wyjścia, trza sie uzbroić w wielką cierpliwość.
 
Powiem Wam dziewczyny, że ja tam też się cały czas martwię że coś będzie nie tak. I w pierwszej ciąży miałam tak samo. Najpierw czy beta będzie przyrastac, potem czy będzie serduszko, potem prenatalne itd. Jak tylko nie czułam ruchów to najlepiej do lekarza bym leciała.... ile razy ja byłam na ip i myślałam sobie że jak już urodze to w końcu będzie spokój. I wiecie co? Jest tak samo. Martwię się o gowniarza cały czas
Może jak się wyprowadzi to matka wyluzuje chociaż nie sądzę
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
LISTOPAD to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


2018-11-09 JoannaRak beta !! ✊✊
2018-11-13 sunrisea badanie echa serca
2018-11-15 annemarie podglądanie maluszków ❤️❤️
2018-11-15 ilmenau badanie połówkowe
2018-11-16 Voolg badanie prenatalne
2018-11-19 Beata 4 wizyta serduszkowa
2018-11-20 sssurykatka wizyta serduszkowa
2018-11-28 chlopkers wizyta u gin prowadzącego ciążę
2018-11-29 Mieciu85 badanie połówkowe
2018-12-01 redferrari wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-18 chlopkers USG III trymestru
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-13 Gotart termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-19 Gosia321 termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Rozmawialam dzisiaj z Gosia, czeka tylko na obchud i bedzie leciec do Oliwki. Noc byla spokojna a to oznacza ze wszystko pod kontrola :)

Oczywiscie Gosia to jak moja starsza siostra (a raczej mlodsza [emoji23]), pociesza mnie na maxa ze beta bedzie i brzuchol po Oliwce jest moj! A u mnie, jak na poczatku bylam pewna ze nie ma jaj musi wyjsc to czym blizej to coraz gorzej z moja wiara.
Oczywiscie robienie testow od wczoraj nie pomaga, ale coz juz taki ze mnie piorun ze nie potrafie sobie odmowic.
W tamtym roku w 7dpt byla piekna krecha dlatego mialam nadzieje ze jednak cos dzisiaj bedzie a tu bladziudko, ale kazda ciaza inna. I wtedy mialam dwie silne blastki a teraz mimo wszystko jedna jest slabiutka.

A wyniki licze ze sie pojawia kolo poludnia!
Dobrze czytać takie wieści o Gosi i Oliwce. :D
Asiu, zobaczysz jaki będzie wynik bety, nie ma się co załamywać, sikańce są różne, często nas oszukują. Trzymam kciuki. :*
 
reklama
Do góry