reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tinka a nie za wczesnie zrobilas?? Bete zrob? Beta prawde Ci powie!!!

29 dc,wczoraj odstawiłam betę.czuje nadchodzący okres więc nie planuje iść na bete.
Po czwartkowym pobraniu w Proko na immuno prawie nie zeszłam(tak jest jakiś koszmar)dlatego długo dlugo nie wybiorę się na krew ;)

Anett kiedy Twoja beta???
 
reklama
29 dc,wczoraj odstawiłam betę.czuje nadchodzący okres więc nie planuje iść na bete.
Po czwartkowym pobraniu w Proko na immuno prawie nie zeszłam(tak jest jakiś koszmar)dlatego długo dlugo nie wybiorę się na krew ;)

Anett kiedy Twoja beta???
A dzien po transferze ktory?
Mi kazali 12 dpt betowac a ja jeszcze mie wiem. Znajac mnie sikne najpierw.
 
Kochane, czy jesli dotychczas przyjmowalam Neoparin, to moge przerzucic sie na clexane lub fraxiparine, czy lepiej do konca ciazy zostac przy neoparin? Polozna mi wczoraj tu powiedziala, zebym z lekarzem porozmawiala zeby poprosic o recepte zeby tego z Polski nie wozic i nie placic za to, ale nie wiem czy moge sobie tak zamienic.
 
Kochane, czy jesli dotychczas przyjmowalam Neoparin, to moge przerzucic sie na clexane lub fraxiparine, czy lepiej do konca ciazy zostac przy neoparin? Polozna mi wczoraj tu powiedziala, zebym z lekarzem porozmawiala zeby poprosic o recepte zeby tego z Polski nie wozic i nie placic za to, ale nie wiem czy moge sobie tak zamienic.
Możesz, piszą to zamiennie.
 
Niestety nie wygląda to dobrze:( Wytrwałości życzę w oczekiwaniu na rozwój sytuacji. Oczywiście dalej kciuki trzymam.
Cześć moje drogie mam 38 lat i pytanie w piątek miałam estradiol na poziomie 51 w poniedziałek na poziomie 10 i dzisiaj także na poziomie 10ml stymulacja gonapeptylem i Mensinor 250 ml 10 dzień cyklu 0 pęcherzyków do 8 dnia miałam krwawienie czy to może oznaczać bezpłodność czy może być tak że w jednym cyklu nie ma pęcherzyków a w następnym są czy raczej nie
 
Kochane, czy jesli dotychczas przyjmowalam Neoparin, to moge przerzucic sie na clexane lub fraxiparine, czy lepiej do konca ciazy zostac przy neoparin? Polozna mi wczoraj tu powiedziala, zebym z lekarzem porozmawiala zeby poprosic o recepte zeby tego z Polski nie wozic i nie placic za to, ale nie wiem czy moge sobie tak zamienic.

Neoparin to jest to samo co Clexane, natomiast Fraxiparine ma efekt ten sam ale chyba troche inny sklad z tego co kojarze... A nie moze ci ktos zalatwic w PL recepty na Neoparin na refundacje - ja za 10 zastrzyków na refundacje płacę 3.2 PLN
 
reklama
Do góry