reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Napisalam do lekarza. Napisal ze
Lubi wartosci powyzej 50 w 11dpt po transferze blastek i 14dpt trzydniowcow.

zdaje sobie sprawe ze moze nic z tego nie byc, ale skoro lekarz nie kazal nic odstawiac to czekam i betuje dalej... dopoki nie skoncze w psychiatryku.
Korciło mnie, żeby coś wcześniej sprawdzić, ale po Twoim przykładzie poczekam do 9 dpt...
 
reklama
Ja wczoraj miałam połówkowe. A więc trwalo to godzinę... godzina męki!!!! Lekarz masakra zmasakrował mi brzuch i pipe. Delikatnośc to nie jego specjalnosc. Marudzil , ze wszystko widzi jak przez mleko bo mam za duzy brzuch :o Myślę ze w połowie 5tego miesiaca to trzeba miec dla niego płaski hyh. Dał mi skierowanie na ktg niby po jestem po inv.. a na skierowaniu "podejzenie wady serca" wrrr zobaczylam pozniej. Niby widzi , ze pepowina nie taka :( ze dwunaczyniowa.... wiec juz stres .. Reszta ok. Po za tym mała ułożona dziwnie , nie czuc jej ruchów już od ok.tygodnia. Na nfz ktg nie ma miejsc do konca roku porażka...
Ojej kochana, pewnie cię też lekarz zestresowal. Poczekaj na dodatkowe konsultacje.
Kiedyś u mojej przyjaciółki jak była w ciąży podejrzewali powiększona komorę serduszka. Było troszkę strachu a specjalista od razu wykluczył jakiekolwiek wady. Urodziła zdrowiutka dziewczynkę.

Wiem, że póki się nie przekonasz to będziesz się stresować, normalka. Trzymam kciuki, że jak najszybciej się dowiesz,, że wszystko jest ok.
 
Napisalam do lekarza. Napisal ze
Lubi wartosci powyzej 50 w 11dpt po transferze blastek i 14dpt trzydniowcow.

zdaje sobie sprawe ze moze nic z tego nie byc, ale skoro lekarz nie kazal nic odstawiac to czekam i betuje dalej... dopoki nie skoncze w psychiatryku.
Kurcze ale historia, ja dalej myślę że będzie dobrze :) wytrwałości!!!!
 
Neoparin to jest to samo co Clexane, natomiast Fraxiparine ma efekt ten sam ale chyba troche inny sklad z tego co kojarze... A nie moze ci ktos zalatwic w PL recepty na Neoparin na refundacje - ja za 10 zastrzyków na refundacje płacę 3.2 PLN

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi[emoji173]️. Ja w Polsce mam recepty ale pelnoplatne, okolo 80zl za opkowanie 10 neoparin. Mam tez maly problem z odebraniem recepty z kliniki zeby to wykupic. Jescze mam czas bo leki mam do 23 listopda, ale kombinuje co tu poczac bo milam przyleciec na 1/2 dni odebrac paszport i po neoparin ale plany sie zmienily i dopiero w styczniu moge przyleciec wiec kombinuje czy tu by sie nie udalo, ale zobaczymy co lekarz rodzinny powie, bo ona nie jest skora do wypisywania recept tak od reki.
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi[emoji173]️. Ja w Polsce mam recepty ale pelnoplatne, okolo 80zl za opkowanie 10 neoparin. Mam tez maly problem z odebraniem recepty z kliniki zeby to wykupic. Jescze mam czas bo leki mam do 23 listopda, ale kombinuje co tu poczac bo milam przyleciec na 1/2 dni odebrac paszport i po neoparin ale plany sie zmienily i dopiero w styczniu moge przyleciec wiec kombinuje czy tu by sie nie udalo, ale zobaczymy co lekarz rodzinny powie, bo ona nie jest skora do wypisywania recept tak od reki.

A w jakim mieście Ty się leczysz? W Wawie? Nienmozesz zamowic recept w klinice upoważnić mnie (przesłać faksem czy coś) i ja ci kupie i wysle te leki a Ty mi paypala zeobisz czy coś?
 
Jak na razie jest ok. Dzisiaj w nocy coś mi się tam działo ale nic się nie rozkręciło. Tej nocy też spałam na pół siedząc. :)
Dziękuję, że pytasz.
A Ty jak z Mieciem Juniorem się macie?

To dobrze kochana, ze popiscilo, oby przeszlo zupelnie. U Miecia juniora ok dzieki, ze pytasz :) , bylam wczoraj u poloznej o sprawdzala serduszko monitorem wiec wszystko ok, powiedziala, ze bardzo aktywny bejbik bo caly czas jej uciekal ;)
 
A w jakim mieście Ty się leczysz? W Wawie? Nienmozesz zamowic recept w klinice upoważnić mnie (przesłać faksem czy coś) i ja ci kupie i wysle te leki a Ty mi paypala zeobisz czy coś?

Dziekuke Ci bardzo kochana za chec pomocy [emoji173]️ jeszcze zobacze co mi tu w uk powie lekarz moze alurat da recepte, ale sie nie napalam. Ja w katowicach w tzw ciechocinku sie lecze. Zobacze jeszcze czy moze uda sie jakos w katowicach to zalatwic bo siostrzenica, ktora mi zawsze zalatwia niedostepna a kolezanka ma kawal do kliniki. Zobacze co sie da pokomninowac ale bede pamietac o Twojej pomocy kochana i jakby co bede sie odzywac, naprawde dziekuje [emoji173]️
 
reklama
Dziekuke Ci bardzo kochana za chec pomocy [emoji173]️ jeszcze zobacze co mi tu w uk powie lekarz moze alurat da recepte, ale sie nie napalam. Ja w katowicach w tzw ciechocinku sie lecze. Zobacze jeszcze czy moze uda sie jakos w katowicach to zalatwic bo siostrzenica, ktora mi zawsze zalatwia niedostepna a kolezanka ma kawal do kliniki. Zobacze co sie da pokomninowac ale bede pamietac o Twojej pomocy kochana i jakby co bede sie odzywac, naprawde dziekuje [emoji173]️

Szkoda - do Katowic trochę za daleko ;((
 
Do góry