reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie mi dwie AA odpadły na etapie biochemicznej a wielu dziewczynom tutaj z Cc i innych super dzieciaki wychodza. To chyba nie ma reguły......
Asiulka, nadal to bedzie w listopadzie? Kto transferuje ze mna w listopadzie? @laurka, co u Ciebie? Kiedy transfer?
@JoannaRak wlasnie czekam na monitoring i sie wszystko okaże,stresuje sie bo się zaziębiłam glupim spcerem-dotleniac mi się zachcialo,niby nie zmarzlam ale gardlo ciut podolewa i z nosa sie leje,jestem zła na siebie ze w takim momencie się załatwiłam
 
Ja wczoraj miałam połówkowe. A więc trwalo to godzinę... godzina męki!!!! Lekarz masakra zmasakrował mi brzuch i pipe. Delikatnośc to nie jego specjalnosc. Marudzil , ze wszystko widzi jak przez mleko bo mam za duzy brzuch :o Myślę ze w połowie 5tego miesiaca to trzeba miec dla niego płaski hyh. Dał mi skierowanie na ktg niby po jestem po inv.. a na skierowaniu "podejzenie wady serca" wrrr zobaczylam pozniej. Niby widzi , ze pepowina nie taka :( ze dwunaczyniowa.... wiec juz stres .. Reszta ok. Po za tym mała ułożona dziwnie , nie czuc jej ruchów już od ok.tygodnia. Na nfz ktg nie ma miejsc do konca roku porażka...
 
Ja wczoraj miałam połówkowe. A więc trwalo to godzinę... godzina męki!!!! Lekarz masakra zmasakrował mi brzuch i pipe. Delikatnośc to nie jego specjalnosc. Marudzil , ze wszystko widzi jak przez mleko bo mam za duzy brzuch :o Myślę ze w połowie 5tego miesiaca to trzeba miec dla niego płaski hyh. Dał mi skierowanie na ktg niby po jestem po inv.. a na skierowaniu "podejzenie wady serca" wrrr zobaczylam pozniej. Niby widzi , ze pepowina nie taka :( ze dwunaczyniowa.... wiec juz stres .. Reszta ok. Po za tym mała ułożona dziwnie , nie czuc jej ruchów już od ok.tygodnia. Na nfz ktg nie ma miejsc do konca roku porażka...
Kochanie, u kogo Ty byłaś? To Twój stały lekarz?
Myślę, że napisał, że podejrzenie wady serca, bo to często idzie w parze z pępowiną dwunaczyniową. Niekoniecznie musiał coś zobaczyć. Natomiast primo: pępowina dwunaczyniowa może być też w przypadku całkowicie zdrowego dziecka; secundo: u mojej siostry też podejrzewali dwunaczyniową, a po kilku tygodniach okazało się, że są jednak 3 naczynia. Myślę, że powinnaś udać się na echo serca płodu, żeby wyjaśnić sytuację. To trochę hajsu kosztuje, robią np w Łodzi. Tylko upewnij się w którym tygodniu można, żeby było coś konkretnie widać.
 
@annemarie a moze są też inne dziewczyny z De gdzie moge zbadać kiry? I jaki koszt tego cuda. Wlasnie wyslalam wiadomosc do kliniki annemarie czekam na odpowiedź. Co jest jeszcze odpowiedzialne za implantacje zarodka? Jak ja nie lunie czekać bezczynnie...
Mozesz u dr Reichel- Fentz . Zobacz sobie jej strone internetowa, potrzebujesz skierowanie od gina albo lekarza domowego. Za kiry nie placi KK , placilam chyba 142€ . Wszystko poczta i mailami leci no chyba ze mieszkasz za rogiem.Gdzie ty mieszkasz zabko?
 
Ja wczoraj miałam połówkowe. A więc trwalo to godzinę... godzina męki!!!! Lekarz masakra zmasakrował mi brzuch i pipe. Delikatnośc to nie jego specjalnosc. Marudzil , ze wszystko widzi jak przez mleko bo mam za duzy brzuch [emoji33] Myślę ze w połowie 5tego miesiaca to trzeba miec dla niego płaski hyh. Dał mi skierowanie na ktg niby po jestem po inv.. a na skierowaniu "podejzenie wady serca" wrrr zobaczylam pozniej. Niby widzi , ze pepowina nie taka [emoji20] ze dwunaczyniowa.... wiec juz stres .. Reszta ok. Po za tym mała ułożona dziwnie , nie czuc jej ruchów już od ok.tygodnia. Na nfz ktg nie ma miejsc do konca roku porażka...

Chujoza - niedość ze buc to jeszcze sobie pipu poużywal. A poważnie to mega nieprofesjonalne wpisywać coś w papierki i nic Ci nie powiedziec.
Leć szybciutko prywatnie na badania żebyś się uspokoiła.
 
@annemarie a moze są też inne dziewczyny z De gdzie moge zbadać kiry? I jaki koszt tego cuda. Wlasnie wyslalam wiadomosc do kliniki annemarie czekam na odpowiedź. Co jest jeszcze odpowiedzialne za implantacje zarodka? Jak ja nie lunie czekać bezczynnie...
Hej :) zerknij na te strony
Link do: Unerfüllter Kinderwunsch – Fragen und Antworten - Praxis Dr. med Sylke Reichel-Fentz - Transfusionsmedizin, Gerinnungs- und Immundiagnostik - www.immu-kinderwunsch.de
Nie wiem czy ta lekarka zrobilaby Ci same kiry, koszt to chyba powyżej 100, nie pamietam dokladnie.
Jest jeszcze klinika w Monachium :
Link do: Transfusionsmedizin
 
reklama
@Kurcia o f j u c i e l i z tymi 8 godzinami czekania[emoji4]
@Dgd krew oddana? Kiedy wyniki?
Wiem ze takie pytania moga.wkurzac ale musialam[emoji4]
Melduję, że krew oddana rano, ale narazie nie sprawdzam, bo muszę do okulisty zasuwać i jakby co, to bym nie była w stanie jechać i porobić badań. Połudzę się jeszcze trochę, a co :D Stan świadomości, że może akurat... jest super, pomimo tego, że realne szanse minimalne. Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki za wsparcie Wam wszystkim kochane.
 
Do góry