reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane a mnie udalo sie jeszcze na jutro na usg zapisac, bo klinika chce usg zanim zaczniemy schodzic z progestetonu. jedyne czego nie wiedza to, ze ja powoli co 3 dni po 1 tabletce od tygodnia schodze tak jak dziewczyny radzily i jak narazie jest ok bo nie chcialam zeby lekarz mi znowu zrobil skok o polowe dawki z dnia na dzien przy kolejnym podejsciu zmniejszenia progesteronu. Najgorze, ze musze mala ze soba zabrac na usg i nie wiem czy moj sie z pracy na czas wyrobi wiec jak cos to bede im musiala powiedziec zeby nie uzywali slowa dziecko zeby sie nie pokapowala i jej dac ipad zeby ja czyms zajac bo nie chcemy do swiat jej nic mowic. Wiec moze buc jutro ciekawie ;)
a do swiat nie bedziesz juz grubiutka ? :p
 
reklama
Kochane a mnie udalo sie jeszcze na jutro na usg zapisac, bo klinika chce usg zanim zaczniemy schodzic z progestetonu. jedyne czego nie wiedza to, ze ja powoli co 3 dni po 1 tabletce od tygodnia schodze tak jak dziewczyny radzily i jak narazie jest ok bo nie chcialam zeby lekarz mi znowu zrobil skok o polowe dawki z dnia na dzien przy kolejnym podejsciu zmniejszenia progesteronu. Najgorze, ze musze mala ze soba zabrac na usg i nie wiem czy moj sie z pracy na czas wyrobi wiec jak cos to bede im musiala powiedziec zeby nie uzywali slowa dziecko zeby sie nie pokapowala i jej dac ipad zeby ja czyms zajac bo nie chcemy do swiat jej nic mowic. Wiec moze buc jutro ciekawie ;)
O ja, bo to nie źle. Powodzenia.
Na usg na pewno będzie wszystko dobrze tylko z małą będzie pewnie zamieszanie. Chociaż iPad pewnie sprawę załatwi.
 
Dziewczynki czy któras z was plami? Ja jestem w 13tyg teraz a cały czas coś tam plamie. Na usg wszystko ok i skąd ta podbarwiona wydzielina? Czasami jest różowa czasem już brazowa ale prawie zawsze coś tam jest... Czy to się kiedyś skończy? Czy tak cała ciąże już będzie straszyć?
 
Dziewczynki czy któras z was plami? Ja jestem w 13tyg teraz a cały czas coś tam plamie. Na usg wszystko ok i skąd ta podbarwiona wydzielina? Czasami jest różowa czasem już brazowa ale prawie zawsze coś tam jest... Czy to się kiedyś skończy? Czy tak cała ciąże już będzie straszyć?
a leki odstawilas , redukowalas?
 
Dziewczynki czy któras z was plami? Ja jestem w 13tyg teraz a cały czas coś tam plamie. Na usg wszystko ok i skąd ta podbarwiona wydzielina? Czasami jest różowa czasem już brazowa ale prawie zawsze coś tam jest... Czy to się kiedyś skończy? Czy tak cała ciąże już będzie straszyć?
Mozesz ze szyjki krwawic, przez to dodatkowe ukrwienie, nadzerki nie masz?
 
a do swiat nie bedziesz juz grubiutka ? [emoji14]

Narazie jest taki troche jakbym sie najadla za bardzo, zawsze moge jej powiedziec jako wymowke, ze jestem gruba ;). Moj uwaza, ze powinnismy wczesniej jej powiedziec, a ja chcialm prezent na swieta jej zrobic innie wiem jak lepiej. Oby tylko jutro bylo wszystko ok.
 
reklama
Mozesz ze szyjki krwawic, przez to dodatkowe ukrwienie, nadzerki nie masz?
No właśnie tak myślę, że tak jest. Bo ten śluz to taki właśnie szyjkowy. Nie można tego nazwać plamieniem jakims dużym ale zabarwiony śluz jest a raczej bywa.
I tak jak mówisz, też chyba nadzerke mam bo miałam kiedyś a one raczej tak nie znikają. Chociaż ponieważ brałam Crinone lekarz nigdy nie mógł się dopatrzec jak już zaszłam w ciążę a w kline przed transferem nic nie mówili...
 
Do góry