reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Piekne wiadomosci dzis od reprezentacji bb z novum [emoji4] @anett96 ale jaja doslownie i w przenosni! Tak sie ciesze i z calego serca kibicuje Ci dalej [emoji173]️
@Akatombo pieknie, wygrasz ta runde, czuje, ze bedzie teraz dobrze kochana [emoji173]️
@sssurykatka super, ze masz 2 blastki, kciuki mocno zacisniete za malutkie surykatki [emoji173]️
 
@dżoasia, tam akurat cięty język wystarczy :) Odległość większy problem.
Przyznam Wam sie do czegoś. Pisałam i dzwoniłam do wszystkich świętych, by wzięli za mnie zastępstwo. Oczywiście nikt nie chciał. Mam ostatnią nockę do oddania, owu i transfer były kilka dni wcześniej niż planowałam, dlatego tak wypadło. Wszystkiego nie przewidzę. Jak jeden z kolegów zaczął przez tel ironizować, że czemu to tak szukam zastępstwa, pewnie chcę sobie na weekend wyjechać, to bez zastanowienia wypaliłam, że akurat nie, tylko jestem w ciąży i z moją historią nie mogę sobie pozwolić na pracę w nocy... (w pracy wiedzą, że w tym roku straciłam już dwie ciąże).
No nic. Chlapnęłam bez zastanowienia, bo mnie wkurzył. Mam nadzieję, że proroczo, choć wiem, że nie powinnam tak mówić. Co się stało to się nie odstanie. W końcu jedna koleżanka się ulitowała, choć ona akurat nic nie wie.

@Dgd okresowe samopoczucie noże zwiastować dobre nowiny! Nie martw się, to pewnie progesteron, ja po dzisiejsym transferze już 3 razy ryczałam o głupoty. A miałam się nie denerwować...

@adunnnia90 @anett96 dzięki za wskazówki, wiem jakiej bety oczekiwać :). Liczę na twinsy, choć zawsze się ich obawiałam... ;)

Nie sklamalas, male surykateczki sa w brzuszku-sa wiec jestes w ciazy i y[emoji4]tego sie trzymamy przez ponad 8 miesiecy [emoji173]️
 
Jestem 11 dpt jutro ide zrobic bete z krwi bo mam nie robic testu sikanego wczoraj ostatni apkikator w zelu crinone, trzeci transfer. Bardzo sie boje bo mnie brzuch i ledzwie bola jak na okres psychika mi siada ciagle placze.
 
Jestem 11 dpt jutro ide zrobic bete z krwi bo mam nie robic testu sikanego wczoraj ostatni apkikator w zelu crinone, trzeci transfer. Bardzo sie boje bo mnie brzuch i ledzwie bola jak na okres psychika mi siada ciagle placze.
Aniu wszystkie przez to przechodzimy, te emocje po transferze są bardzo duże i czasem trudno sobie z nimi poradzić. Wiemy co czujesz. Przytulam!
 
reklama
Do góry