reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję , już wysłałam ...
Boje się że to może oznaczać najgorsze...
Że mam tak sparapana immunologię.... ,Że się nigdy nie uda ... :(
Nieee, no co ty na to sa sposoby, wyleczyc sie tego nie da ale oszukac owszem.ty masz jeszcze genotyp Bx jesli dobrze pamietam wg. Pasnika jest to ta najlzejsza wersja i nie oznacza jeszcze dlugo katastrofy. Poczekaj co ci odpisze. Mi brakuje 9 KIR i jak widzisz , blizniaki nic sobie z tego nie robia:)
 
Czyli wylazi juz z otoczki( super) piekny wynik koncowy❤️
Ta którą mi podali też była eskpandująca. Także niech się lepiej dobrze ekspanduje ! ;)

Kochana moje waleczne kobitki wynik odebrany 9dpt 3 dniowych bąbelków beta 109 ❤❤❤❤❤❤ dziekuję za wsparcie łapki i fluidy teraz czekamy na wizytę
@Kurcia @Ozis @Dgd @dżoasia @JoannaRak i reszta wspaniałych kobietek teraz wasza kolej i czekamy na dobre wieści ❤❤✊✊✊✊

Piękny piękny wynik ! 9dpt ! wow !!!!!

@Kurcia, super. Piękny zapas :)
Moje dwudniowce dziś rozmrażają. Będą hodować. Serce mi się kraje, powiem Wam.

@Beata 4 brawo :) Idę za @dżoasia, twinsy się szykują :)

Mocne kciuki! wszystko musi być dobrze !!
 
reklama
Do góry