reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja mam na tym samym etapie wizyte 27 pazdziernika! Ogolnie nigdy nie mialam problemu z endo ale dziewczyny co Wy bierzecie przed transferem? Ja mam od drugiego dnia cyklu estrofem 2x1 dopochwowo (pierwsze 3 bralam doustnie przez obfita miesiaczke) i od 6 dnia cyklu encorton 10mg!

To jak mowicie winko czerwone? cos jeszcze aby bylo pieknie?
Czerwone winko avocado codziennie, orzechy i migdaly, nasiona chia, olej z wiesiolka do transferu
 
reklama
@annemarie mogę prosic o nazwę kliniki w pradze? Mam dwie blastki, z nimi juz nic nie pokombinuje, ale mam tez 6 zaplodnionych komorek i sie zastanawiam, gdyby przy blastkach nie wyszlo, czy nie przeniesc tego gdzie indziej, nie wiem czy to ma sens. W kazdym razie jesli mowisz, ze juz na etapie dzielenia się lab widzi czy cos z tego będzie, czy nie to tak sobie myślę, ze moze by i warto się doinformowac czy to w ogole mozliwe.
Priv
 
Wiecie może o co w tym chodzi ? Dla mnie to czarna magia , nie rozumiem tego w ogóle :(
Chodzi o to ze brakuje ci troche genow Kir i moze to byc powodem niepowodzen, wyslij to do Pasnika, bo on ma troche inne podejscie w tej kwestii. Musze zobaczyc czy brakuje ci aktywujacych, nie mam ich wszystkich w glowie:(
 
Chodzi o to ze brakuje ci troche genow Kir i moze to byc powodem niepowodzen, wyslij to do Pasnika, bo on ma troche inne podejscie w tej kwestii. Musze zobaczyc czy brakuje ci aktywujacych, nie mam ich wszystkich w glowie:(
Dziękuję , już wysłałam ...
Boje się że to może oznaczać najgorsze...
Że mam tak sparapana immunologię.... ,Że się nigdy nie uda ... :(
 
Mamy oboje 30 lat, 3 nieudane inseminacje za sobą. Ogólnie jestem pacjentką Bociana w Białymstoku i tam też chciałabym podejść do procedury, może jest też ktoś kto chciałby podzielić się doświadczeniem ?
Ja mialam dwa razy ICSI w De, refundowali mi 50%. Nie ukrywam ze bylam zalamana porazkami i postanowilam przejsc sie do AOK i zapytac o ivf w Polsce. W miedzyczasie podczytywalam opinie o Bocianie. W Aok dali mi zgode na Ivf w Pl tylko ze na niem.warunkach.Zadna selekcja zarodkow itp. Powiedzieli ze zwroca mi okolo 40%. Potem w Białymstoku prowadzil mnie dr.Mrugacz. poszlam na calosc mialam Imsi, monitoring calodobowy rozwoju zarodkow- zapomnialam jak to sie fachowo nazywa, badanie wrzeciona w komorce jajowej.szczerze to wszystko polecam.Pobranych mialam 23 jajeczek, z tego 12 nadawalo sie do zaplodnienia, zaplodnilo sie 12 ( moglismy wiecej niz 6 bo to na niem.warunkach ) z czego do piatej doby dotrwalo tez 12 z czego dwa troche zwolnily. W konsekwencji zamrozili 9 i podano mi jeden ktory rosnie u mnie w brzuszku. :) Łącznie w Bocianie wydalam okolo 20 tys. Zafakturowane mialam 16 tys. Aok zwrocilo mi tylko 1000 Euro tlumaczac sie ze koszty okazaly sie jednak za wysokie. Ale to juz dla mnie nie gra roli wazne ze sie udalo.
 
Cześć Dziewczyny. :D
@Beata 4 mocne kciuki za piękny przyrost bety! [emoji110][emoji110][emoji110]
@Sol pięknych widoków i samych dobrych wieści Kochana. [emoji110][emoji110][emoji110] Czekamy na foteczki. [emoji173]️

Miłego dnia!
Zaciskam mocno kciuki powodzenia kochane [emoji256][emoji256][emoji256][emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
A i jeszcze chce dodac ze puncji w Bialymstoku czulam sie o niebo lepiej niz w de. W ogole nie mialam hiperstymulacji, troche mnie wydelo na pare dni ale to wszystko. No i transfer poszedl sprawniej bo daja zastrzyk na rozluznienie macicy.
 
Do góry