reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To co mogę zrobić jeszcze ? Ja już nie wiem gdzie się udac ? Łapie 10 srok za jeden ogon :mad:
Za którym razem u ciebie zaskoczyło? Co było powodem może jakieś wskazówki co zrobić ? Immunosupresja nie pomogła:( Pasnik odpisał ze mam ujemne badania i ze nie trzeba powtarzać immunosupresji tylko zwiększyć encorton o 5 plus hmmm co jeszcze ??
Jeszcze 3 tony cierpliwości bym dodała :D
 
reklama
Ja podchodzilam z bakteriami w ilosci skapej do udanego transferu w Ciechocinku
Ooo,dzięki za info. Dobrze by było gdyby transfer skończył się jak u Ciebie! :) Szczerze już mam dosyć tego zawieszenia i braku działania. Chcę się już faszerować :D. A jak u Ciebie? Ostatnio z doskoku czytam tak po łebkach,bo czasu brak. :(
 
Ooo,dzięki za info. Dobrze by było gdyby transfer skończył się jak u Ciebie! :) Szczerze już mam dosyć tego zawieszenia i braku działania. Chcę się już faszerować :D. A jak u Ciebie? Ostatnio z doskoku czytam tak po łebkach,bo czasu brak. :(
Dzis Hubek konczy 2 miesiace a jesr różnie. Raz lepiej, raz gorzej ale bedzie coraz lepiej:) ciężko mu zasnąć przez dzień i przez ti bardzo placze i meczy sie czaswn przez kupki
 
Powiedzcie proszę jak czekać na wynik transferu i nie oszaleć przy tymto moje drugie IFV (pierwsze bez żadnego zarodka) teraz jeden i już wymiękam. Czytam o możliwych objawach ale to jak piszecie o niczym nie mówi
 
reklama
Do góry