reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiedzcie proszę jak czekać na wynik transferu i nie oszaleć przy tymto moje drugie IFV (pierwsze bez żadnego zarodka) teraz jeden i już wymiękam. Czytam o możliwych objawach ale to jak piszecie o niczym nie mówi
Paula na pewno jest mnóstwo rzeczy, które od wieków czekały, żebyś zrobiła je własnie teraz :)
Książki, seriale, kanapa, spacery, puzzle, może jakieś porządki w dokumentach itp - teraz wszystko ci wolno i nic nie musisz :D Jeszcze tylko kilka dni :)
 
reklama
Ooo to to to z tym to u mnie na roznie bywa ale z natury jestem niecierpliwa
Zaufaj Paśnikowi i lekarzom na chwilkę!
Ada to teraz prosimy sypać rady lub robić szkolenia - organizacja czasu pracy
Ja to jak do pracy chodziłm, na diecie gotowałam dwa obiady dla mnie i M, pudełeczka do pracy hałupa ogarnięta pranie, prasowanie teraz na L4 i nie ogarniam... i nie kumam :p
 
Haha ty mi Słońce nie cukierkuj tylko bierz mężula w obroty :)
Zapomnijcie przynajmniej do transferu o całym tym zamieszaniu, obsikajcie to ciepłym strumyczkiem [emoji14]
U mnie teraz taki czad, że w końcu pracuję nie dłużej niż 8-10 godz, ale znowu mężu sobie wymyślił dorabianie i muszę po pracy zgrywać wzorową żonę i panią domu (kto to widział, żeby baba w domu przy garach stała i z odkurzaczem latała, phi:huh:). Więc spoko, bo nie ma czasu na zbędne przemyślenia, kłótnie, a i stęsknić się za sobą zdążymy :-) :)
Hahahha Aśka rozwalilas system!!! :D
 
Twoje myślenie było uzasadnione. Ja po stymulacji miałam teoretycznie 16 komórek i pytanie ile zapłodnić? Pamiętam jak napisałam na forum że zdecydowałam się na zapłodnienie 9 to było pytanie dlaczego nie wszystkich. Właśnie uwzględniając mój wiek i chęci posiadania dzieci oraz statystyki postanowiłam zminimalizować liczbę zarodków. W tej chwili mam jeszcze jeden zamrożony i myślę o nim co ja biedna zrobię. Po prostu muszę podejść do transferu i już. Gdyby było więcej zarodków zamrożonych to dla mnie byłaby to męka psychiczna. jeśli ktoś podchodzi do pierwszej stymulacji i nie ma powyżej 35 lat to 6 komórek jest wystarczająca i tych wytycznych należy się trzymać. Szkoda że kliniki nie potrafią jeszcze dobrze mrozić komórek jajowych, idealne rozwiązanie dla wszystkich.
Ale z drugiej strony zależy tez jakie jest wskazanie do ivf bo ja np miałam 21 komórek prawidlowo zapłodnionych i raptem 3 zarodki dożyły do 5 doby... fakt ze u nas był problem z nasieniem, ale tak myśle ze jakby zapłodnili 6 to równie dobrze mogłoby być zero zarodków...
 
reklama
Hej. Dobre Duszyczki musze sie wam do czegos przyznac... 7 dni temu mialam transfer 2 blastek. Dzis pierwsza beta i wynik 18.8. Nic nie mowilam bo wyciszylam sie i nie chcialam sie nakrecac. Wiem ze teraz najwazniejszy jest przyrost ale sama beta nie za niska na poczatek? @Justin87 Ty pamietasz u Ciebie jak to wygladalo 7 dnia? A i prg 19.75ng/ml zwiekszyc luteine? Ostatnio jak sie nie udalo w 7 dniu mialam prg 25.
 
Do góry