reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To co mogę zrobić jeszcze ? Ja już nie wiem gdzie się udac ? Łapie 10 srok za jeden ogon :mad:
Za którym razem u ciebie zaskoczyło? Co było powodem może jakieś wskazówki co zrobić ? Immunosupresja nie pomogła:( Pasnik odpisał ze mam ujemne badania i ze nie trzeba powtarzać immunosupresji tylko zwiększyć encorton o 5 plus hmmm co jeszcze ??
Sluchac jego zalecen. @gosia321 miala to samo leczenie co Ty i tez za drugin razem po leczeniu zaskoczylo. Ja mialam 5 procedur, 7 transferów. Do 2 ostarnich bylan pod katem immunoligii przygotowana i drugu sie udal. Transferowane mialam dwa zarodki i msm jednegi synka. Podejdz do kolejnego transferu o ile masz jeszcze zarodki z wieksza dawka encortony jak docent zaleca
 
Ty to jestem Asiu zajebista
Gdzie ty się chowałas :p takiej jak ty to chyba drugiej nie ma:D może macie racje ze za mocno naciskam... to ze on nie rozmawia to nie powód do kłótni ,a ja szukam dziury w całym ... a jak myslisz powinnam acard brać?
Podejdę teraz wezmę i będę myśleć dalej
Haha ty mi Słońce nie cukierkuj tylko bierz mężula w obroty :)
Zapomnijcie przynajmniej do transferu o całym tym zamieszaniu, obsikajcie to ciepłym strumyczkiem :p
U mnie teraz taki czad, że w końcu pracuję nie dłużej niż 8-10 godz, ale znowu mężu sobie wymyślił dorabianie i muszę po pracy zgrywać wzorową żonę i panią domu (kto to widział, żeby baba w domu przy garach stała i z odkurzaczem latała, phi:huh:). Więc spoko, bo nie ma czasu na zbędne przemyślenia, kłótnie, a i stęsknić się za sobą zdążymy :-) :)
 
@Margit2018 @Kurcia @dżoasia dzięki Kochane za zainteresowanie. Beta spadła i mam zielone światło na podejście w następnym cyklu,czyli teoretycznie już,tylko okres mi się spóźnia jak zwykle. Robiłam wymazy,bo mi się przeterminowały i wyszły mi bakterie drożdżocośtam w ilości skąpej. Byłam z tym u gina w Medicoverze i powiedział,że jest ok,bo każdy to ma,więc mam nadzieję,że Ciechocinek mi nie odroczy crio przez to. Poza tym żyję w zawieszeniu,bo nie wiem czy szukać pracy,jakieś takie niestabilne to moje życie ostanio.
Kochana jak te poszukiwania będą stresujące i jesteście w stanie sobie poradzić finansowo to odpuść i skup się na leczeniu, no chyba, że będziesz miała tak jak ja - że jajko bym zniosła jak bym nie pracowała przed, potrzebne mi było zajęcie, wtedy warto może szukać i głowę zająć czymś innym :) Trzymam kciukasy za same dobre wieści :D
 
Sluchac jego zalecen. @gosia321 miala to samo leczenie co Ty i tez za drugin razem po leczeniu zaskoczylo. Ja mialam 5 procedur, 7 transferów. Do 2 ostarnich bylan pod katem immunoligii przygotowana i drugu sie udal. Transferowane mialam dwa zarodki i msm jednegi synka. Podejdz do kolejnego transferu o ile masz jeszcze zarodki z wieksza dawka encortony jak docent zaleca
Mam mam jednego ostatniego
Uff to tez ciebie to wszystko kosztowało nerwów
Tylko ze ja miałam odstęp i może będzie teraz ciężej
Z kliniki kazali podchodzić od razu jak dostane miesiaczke a ja robiłam te ANA i jeszcze czekałam na wiadomość od Pasnika i trochę zleciał i boje się ze teraz tez tak może być
 
Hej dziewczyny. Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj sikańca clearblue i niestety nic nie pokazał. Dzisiaj 9 dpt i test zrobiony z popołudniowego moczu. Myślicie , że powinien już coś pokazać? :unsure:
Jak blastuś to na granicy testować powinnaś najwcześniej jutro jak 3-dniowy to może być za wcześnie stanowczo, poza tym poranny mocz byłby najlepszy betuj jutro i będziemy wszystko wiedzieć, kciuków nie puszczamy ! :)
 
reklama
Zazwyczaj schodzi się z luteiny tak, żeby w 13 tygodniu już nie brać więc by Ci się przydało jeszcze jedno opakowanie moim zdaniem, wiadomo, lekarzem nie jestem, Kochana jak trzeba to Ci opakowanie odsprzedam i wyślę, będzie po problemie, chyba, że masz gdzie iść po receptę?
Chętnie skorzystam :) napisze na priv!:) dziękuje!
 
Do góry