reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Annemarie będzie dobrze. Nie kojarzę na forum dziewczyny która by nie donosiła. Zawsze piękne bliźniaki jak z obrazka.walka uczy pokory ale też chuchać na zimne, podobnie jak inne dziewczyny jak już zaciążyłam to leżę kołami do góry i codziennie odliczam dni żeby mała była już bezpieczna. Dla tych co walczą jak lwice tz. Jak Ty, siły i do przodu. In vitro naprawdę działa. Prędzej czy później ale działa.

Dziekuje, ale troche nie rozumiem o co chodzi:Dto ze dziala i jak dziala wiem doskonale sama po 3 stymulacjach i bedzie juz po 30 transferach:pnie panikuje. Zyje normalnie , odpoczywam , i bede tak jak dlugo sie da. Jesli chodzi o ciaze blizniacze na bb to byly juz tutaj tragedie tylko ciebie chyba jeszcze tu nie bylo. Wiem jakie ryzyko to za soba niesie. Licze sie ze wszystkim.pomimo wszystko dziekuje za troske❤️
 
Dziewczyny, dzisiaj dotarlam juz tak daleko jak jeszcze nigdy przez ostatnie trzy lata. Czeka mnie pewno bardzo wyboista droga , blizniaki nie byly w planie, ale widocznie zycie postanowilo inaczej, schylam glowe i biore co daje[emoji173]️[emoji173]️Dla tych ktore mnie nie znaja... 3 lata walki , pieniadze jak na mercedesa luksus klasy, setki zastrzykow, tabletek, badan, dodatkowe kilogramy, dzisiatki negatywnych testow, i dzisiatki pozytywnych konczacych sie niestety , pustym jajem, brakiem serca i poronieniem. Szlam dzisiaj jak na skazanie, wychodzac nie wiedzialam gdzie zaparkowalam samochod tak mnie to zbilo z nog...dwa malenkie serduszka, ktore postanowily zyc pomimo wszystko. Nie zapomne tego widoku do konca zycia. Nie poddawajcie sie i po 5 transferach...droga jest ciezka, kamienista , raniaca ale i uczaca pokory do zycia, mi dzisiaj pokazalo ze bedzie tak jak ono chce nie jak planujemy my , ludzie.
Annemarie no pieknie to napisalas[emoji173]
Łzy w oczach... Dodajesz wiary ze mimo wielu przeciwnosci i nam wszystkim sie kiedys uda. Zrobilam sobie nawet zrzut ekranu Twojego posta zeby w chwilach zwatpienia sobie go ponownie przeczytać[emoji6]
Podziwiam za wytrwalosc bo pewnie nie jedna z nas juz by sie poddala majac tyle trudnosci do pokonania a Ty pokazujesz ze warto walczyć do końca.
Graluluje [emoji173] [emoji173] i życzę spokojnej i radosnej ciąży[emoji8]
 
reklama
Annemarie no pieknie to napisalas[emoji173]
Łzy w oczach... Dodajesz wiary ze mimo wielu przeciwnosci i nam wszystkim sie kiedys uda. Zrobilam sobie nawet zrzut ekranu Twojego posta zeby w chwilach zwatpienia sobie go ponownie przeczytać[emoji6]
Podziwiam za wytrwalosc bo pewnie nie jedna z nas juz by sie poddala majac tyle trudnosci do pokonania a Ty pokazujesz ze warto walczyć do końca.
Graluluje [emoji173] [emoji173] i życzę spokojnej i radosnej ciąży[emoji8]
Dziekuje bardzo za te mile slowa❤️zawsze warto walczyc ...przegrywa tylko ten kto nic nie robi i z gory zaklada, ze i tak sie nie uda:no:
 
Do góry