reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane moje ja już zabrałam pod serduszko moją trójeczkę lekarz powiedział ze nie opłaca się mrozić bo niewiadomo jak by dzieliły sie dalej nie wiem za bardzo co oznaczajà klasy ale mam w sobie 8A 8B oraz 6B lekarz powiedział ze z racji wieku lepiej zaryzykować z 3 zarodkami mój mężulek zgodził sie na całą trójce ale proszę bozię żeby przynajmniej 1 chciał z nami zostać po wszystkim podali mi intralipid no i dopisał encorton 5 raz dziennie i neoparin 40mg w 7 dobie po punkcji 1/5 ovitrelu luteina 3x2 i progynova 2tab dzisiejszy progesteron to >80 ściskam was i trzymajcie kciuczki żeby choć jeden chciał ze mną zostać [emoji173][emoji173][emoji173]aha 20.10 mam wykonać badania hcg estradiol i progesteron czy to nie za wcześnie ?
[emoji110] [emoji110] [emoji110] żeby maleństwa zostaly z Tobą
 
reklama
Jesteście wspaniałe dziękuję za wsparcie ❤❤❤ możecie coś więcej o tych moich zarodkach czy dobrych sa klas 8A 8B i 6B 3 doba i co polecacie aby zapobiec skurczom macicy ściskam i życzę miłego cieplutkiego dnia
 
Mieciu zeszlas juz z encortonu?wczoraj z dokuem o tym gadalismy i co 5 dni o 5 mg potem 2,5 mg i adios:)

Tak kochana ponad tudzien temu skonczylam, ale dziekuje [emoji173]️. wujek kazal do konca 1 trymestru brac. wyjsciwa dawka 10mg, pozniej przez tydzien 5mg, przez tydzien 2.5mg i koniec. Jeszcze estrofem po 1 tabletce do czwartku mam brac, podobno to dosyc dlugo bo bede odstawiac w 14 tyg ale mam nadzieje, ze wiedza co robia.
 
Kochane moje, pytanie moze z tych głupich, ale mecze się z nim kilka dni od wizyty u gina. Na podstawie KIRow lekarz stwierdził problem z implantacją, bytałam pewna, na podstawie waszych wypowiedzi, że dostanę leki na cykl poprzedzający transfer a ten zostanie przesunięty na grudzien, ale lekarz mówił że nic nie odwlekamy, a leki dostanę na kilka dni przed transferem. Czy któras słyszała o takim sposobie leczenia? Bo to jednak bardzo krótki czas na jakieś zmiany.
 
reklama
Do góry