reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie znowu stres... Wczoraj brzuch dał w kość, noc niesprzespana.. No i jestem w szpitalu na obserwacji. Póki co po dokładnych badaniach nic niepokojącego nie ma.. Chyba że coś wyjdzie z moczu lub krwi. Może niepotrzebnie panikowalam, nie wiem.. Ale wolałam dmuchać na zimne...
 
Dziewczyny,
wysylamy wam tysiace cieplych mysli, fluidow ciazowych,powodzenia na transferach i szczesliwych rozwiazan.

Jest moc dwoch❤️❤️I kac poranny:D
Annemarie będzie dobrze. Nie kojarzę na forum dziewczyny która by nie donosiła. Zawsze piękne bliźniaki jak z obrazka.walka uczy pokory ale też chuchać na zimne, podobnie jak inne dziewczyny jak już zaciążyłam to leżę kołami do góry i codziennie odliczam dni żeby mała była już bezpieczna. Dla tych co walczą jak lwice tz. Jak Ty, siły i do przodu. In vitro naprawdę działa. Prędzej czy później ale działa.
 
reklama
Do góry