reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki, że pytasz. Pisałam wczoraj, więc pewnie umknął ci mój post.
Bąbelek ma już 7 cm, widoczna jest kość nosowa, przeziernosc karku jest w normie. Widziałam nawet paluszki i pani doktor włączyła nam obraz 3d. Na razie wygląda na dziewczynkę, ale to są przypuszczenia pani doktor, więc jeszcze nie kupujemy różowych ubranek ;)

Oo super[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ widzisz musialo mi gdzies umknac i sie zastanawiam czy wzystko w porzadku. To juz duzy bobas, ktory tydzien Ci wyliczyli? U mnie w poniedzialek byl dokladnie 12.
 
Kochanachyba kazdy po wejsciu do gabinetu walna zdziwko ze tu docent i 40 na karku. Hehe ja to myslalam ze wejde a tu bedzie siedzial zgarbiony staruszek a nie niewiele starszy ode mnie gosciu w koszulce z Mario [emoji16][emoji16][emoji16]. I z taka wiedza bylam w szoku niektorzy jak widzieki mon segregator A4 pelen wynikow tak ze sie nie zamykal to zalamywali rece i nie wiedzieli co z czym ugryzc a wujek Jarek przejrzal i po 15 minutach rozmowy zlecil co trzeba jeszcze zrobic i co ewentualnie proponuje w ramach leczenia. Mega czlowiek lekarz z tak wielka checia pomocy i empatia malo takich niestety

oj tak koszulka Mario byla super :) My z @gosia321 bylysmy w tym samym czasie !!! Klient mega :)
 
Oo super[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ widzisz musialo mi gdzies umknac i sie zastanawiam czy wzystko w porzadku. To juz duzy bobas, ktory tydzien Ci wyliczyli? U mnie w poniedzialek byl dokladnie 12.

No Bąbelek jest duży, 2 dni starszy niż wynika to z daty transferu, wyszło nam 13tydz i 2 dzień. Datę porodu mam na 08.04.2019. A ty na kiedy?
 
reklama
Do góry