reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak było na wizycie kochana? Warto było pójść bo czytałam, że w pewnym momencie byłaś nie pewna? x

Dzięki Sol,że pytasz.Nie byłam pewna co do pojscia bez wszystkich badan ale byłam i zlecił kilka nowych.w sumie w moim przypadku powiedzial ze intralipyt nie bedzie mial sensu ani enkorton na które wrecz liczylam bo dziewczyny to biorą
Powiedzial ze wiecej powie jak zrobie iMK i PAI.
Proponuje doszczepienie pullowane i accofil.
na nk nie zwrócił uwagi ,jedynie w kir czegoś sie doszukał i w cytotoksyczności.
Jak się czujesz?
 
Moj M byl zdziwiony, ze Pasnik taki mlody. Troche specyficzny stwierdzil ze jest, ale spodobalo sie mu, ze doktor zadawal mase pytan, przegladal wyniki dotychczasowe, wskazal mu trzy najbardziej mozliwe przeszkody immunologiczne i stwierdzil na pytanie M, czy cos da sie z tym zrobic, ze pewnie, na kazda z przyczyn sa odpowiednie mozliwosci terapii. Troche inne podejscie niz w klinice, gdzie po prostu probuje sie do skutku, czasem na tych samych lekach. O kariotypach powiedzial, ze procent ludzi ktorzy przychodza do niego i okazuje sie ze maja kariotypy nie tak jest bardzo znikomy, wiec raczej obstawialby za przyczyna immunologiczna, chyba ze wada zarodka.

Felia kiedy byłaś u Paśnika ?:)
Nie czasem wczoraj?;)
 
Haha jak ja bylam to tez byla koszulka mario ;) tak sobie pomyslalam, ze jakby sie udalo to mu w ramach podziekowania wysle jakies skarpetki z mario i inne gazdety ;) bo juz slyszlaam wczesniej o tych koszulkach z mario [emoji23][emoji23]

U mnie był w Myszka Miki.
Ale wiecie co Dziewcznyny jak mu na dzień dobry powiedziałam,że słyszałam ,ze jest cudotwórcą to mi powiedział ,że ktoś kłamie .zawiesiłam się aż.
Taki z dystansem trochę lekarz ,trochę się blokował,trochę mówił ale nie za wiele,tak jakby nie miał w moim przypadku do końca pomysłu.
No nic zobaczymy jak będę mieć wyniki.
W każdym bądź razie należę do elity Pasikonika :D
 
Ostatnia edycja:
Tak a propos szczepien z krwi M. Czytalam gdzies ze pullowane sa skuteczniejsze niz od wlasnego M. Wiecie cos na ten temat?

Inna sprawa, pullowane to z krwi innych facetow. Troche mnie to przeraza, bo mozna sie przeciez czymkolwiek zarazic. Jak to wyglada, to sa faceci, ktorzy oddaja specjalnie pod to, przebadani, czy po prostu kto przyjdzie odda tego biora??
 
reklama
Dzięki Sol,że pytasz.Nie byłam pewna co do pojscia bez wszystkich badan ale byłam i zlecił kilka nowych.w sumie w moim przypadku powiedzial ze intralipyt nie bedzie mial sensu ani enkorton na które wrecz liczylam bo dziewczyny to biorą
Powiedzial ze wiecej powie jak zrobie iMK i PAI.
Proponuje doszczepienie pullowane i accofil.
na nk nie zwrócił uwagi ,jedynie w kir czegoś sie doszukał i w cytotoksyczności.
Jak się czujesz?
To dobrze, że poszłaś Kochana bo widzę, że ten lekarz ma niezwykła wiedzę. Nie podchodzi standardowo do nikogo i to jest ekstra! Może akurat to co Ci proponuję pomoże w transferze z sukcesem!

Dziękuje też że pytasz. Czuję się ok. Zmęczona i ciągle głodna. Poza tym mam ochotę na same nie zdrowe rzeczy. Chleb, ziemniaki, buly nic innego mi nie wchodzi :(
Czekam na wizytę w pon żeby potwierdzić, że nadal jestem w ciąży. Normalnie czuje się trochę jak wariatka!
 
Do góry