reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A co to znaczy, że coś się zadziało? W sensie, że mogło być zagnieżdżenie tylko zarodek się zatrzymał czy przy takim wyniku w ogóle zagnieżdżenia nie było? Pytam bo ostatnim razem moja beta wynosiła 0 więc nie mam doświadczenia.
Tzn.że jakaś próba implantacji była lub właśnie jest. Możliwe, że jakoś później się rozkręci. Powiem szczerze, że sama nie wiem czy jest możliwa późna implantacja czy nie ale przecież na szkle niektóre zarodki osiągają stadium blastocysty dopiero w 7 dobie, więc może tak było w tym przypadku i stąd niska beta dzisiaj.
 
Asiu, biorę tyle ile jest w witaminach dla ciężarnych i codziennie zjadam cytrusy, kapustę kiszoną, wczoraj zaszalałam nawet z cebulą (ale to był błąd, bo pół dnia mnie męczyła ;) ) itd., piję sok z malin, wodę z sokiem z cytryny i już nie mam pomysłu, co więcej mogę sobie . Rzekomo nie można też za dużo tabsów z wit. C brać. Nic to siedzę w domu, trochę lepiej dzisiaj. W ogóle nie miałam gorączki przez te wszystkie dni i może to też niedobrze, bo tak jakby organizm w ogóle nie podejmował walki. Nie mówię, że chciałabym mieć 40 stopni ale lekko podwyższona temperatura byłaby znakiem, że organizm walczy.

No nie wiem ale moj lekarz mowi ze trzeba podwoic, witamina C nie zaszkodzi ani Ci ani dzieciom. Niestety w tych tabletkach dla ciezarnych jest tego troche za malo, ja mam bardzo duze dawki suplementow, tak aby te poziomy byly optymalne, idz sobie sprawdzic poziom witamin w organizmie i bedziesz wiedziala co i jak.

Ja wlasnie ide na test na poczatku listopada aby miec to pod kontrola :)
 
Muszę jeść na kolację 4 wymienniki węglowodanów. Gdybym nie dodała trochę mąki i mleka nie byłoby tych 4 WW. Mogłam jeszcze zjeść więcej chleba ale dwie kromki do tego omleta to max co mi się zmieści. Muszę tego pilnować bo w mojej diecie nie chodzi o eliminacje węglowodanów tylko trzeba je jeść w taki sposób aby cukier był ok. Początkowo tak przestraszyłam się przekroczeń cukru że jadłam tylko połowę węglowodanów jakie powinnam, efekt jest taki że mam ketony w moczu. Muszę chyba iść do dietetyka aby policzył mi kalorie i pomógł z tymi węglowodanami bo brakuje mi weny co ja mogę jeść. Schudłam już 1 kg a ja nie mam za bardzo z czego chudnąć bo ważę 57 kg.

kochana zamiast maki to super zamienniki quinoa, slodkie ziemniaki, rozne rodzaje kasze. Maka to tylko cos extra co nie dodaje za duzo do jakosci tego co jesz, dasz rade! Jak bylam w ciazy to najlepiej jadlam w calym moim zyciu [emoji108]
 
No i dupa. Dzwonilam do Prokocimia, nastepny termin na test imk (aktywnosc) dopiero 25.10. Wiec jak ja mam to zrobic, jezeli on mi kazal wykonac test miedzy 18-22 dc? U mnie to przypada na nastepny wtorek, maks czwartek.
Kolejny problem, on zazakreslil mi na druczku test imk, tam jest jeszcze test imk tru ale nie zakreslony. Kobitka w Prokociumiu jak powiedzialam o test imk pyta sie, czy subpopulacje czy aktywnosc. Bo jedno normalnie sie robi a drugie w wyznaczonym terminie. A ja nie mam bladego pojecia bo Pasnik zakreslil tylko test imk.

duza szansa ze Ci szybko odpowie! Bylam dzisiaj w szoku, nie zdazylam wyslac a odpowiedz dostalam po niecalej minucie!! [emoji33] Chyba czekal na mojego maila [emoji23]
 
reklama
Do góry