reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i dupa. Dzwonilam do Prokocimia, nastepny termin na test imk (aktywnosc) dopiero 25.10. Wiec jak ja mam to zrobic, jezeli on mi kazal wykonac test miedzy 18-22 dc? U mnie to przypada na nastepny wtorek, maks czwartek.
Kolejny problem, on zazakreslil mi na druczku test imk, tam jest jeszcze test imk tru ale nie zakreslony. Kobitka w Prokociumiu jak powiedzialam o test imk pyta sie, czy subpopulacje czy aktywnosc. Bo jedno normalnie sie robi a drugie w wyznaczonym terminie. A ja nie mam bladego pojecia bo Pasnik zakreslil tylko test imk.
Jesli sam imk to subpopulacje.
A aktywnosc to chyba chodzi o ta cytotoksycznosc czy moze jeszcze cos innego.
Ja robiłam zwykle IMK bo kazal mi zbadsc subpopulacje czyli ilosc komorek nk. I to od kopa bez umawiania terminu.
 
reklama
Cześć. :D
@sssurykatka mam nadzieję, że beta będzie wysoka. Jak ja nie lubię tych sikaczy. :( Trzymam kciuki mocno, bardzo mocno. [emoji110][emoji110][emoji110]
@Never give up Kochana za betę wysoką do nieba mocne kciuki. [emoji110][emoji110][emoji110]

@gosia321 pięknych widoków i wspaniałych wieści o Oliwce. :D Niech się mała pięknie rozwija. Pochwal się fotkami później. :* Dalej boli Cię kręgosłup? Mam nadzieję, że już lepiej. :*

Miłego dnia Kobiety. :D
Sssurykatka Never give up bety na wysokosciach [emoji256][emoji256][emoji256][emoji110][emoji110][emoji110]
Sobie zycze pieknych widokow i samych dobrych wiadomosci o mojej coreczce [emoji7][emoji7][emoji7]
Z kregoslupem juz troche lepiej kineziotaping dziala cuda i basen tez
 
No i dupa. Dzwonilam do Prokocimia, nastepny termin na test imk (aktywnosc) dopiero 25.10. Wiec jak ja mam to zrobic, jezeli on mi kazal wykonac test miedzy 18-22 dc? U mnie to przypada na nastepny wtorek, maks czwartek.
Kolejny problem, on zazakreslil mi na druczku test imk, tam jest jeszcze test imk tru ale nie zakreslony. Kobitka w Prokociumiu jak powiedzialam o test imk pyta sie, czy subpopulacje czy aktywnosc. Bo jedno normalnie sie robi a drugie w wyznaczonym terminie. A ja nie mam bladego pojecia bo Pasnik zakreslil tylko test imk.
Kochana ja imk robilam na poczatku cyklu bedac u Pasnika. To troszke skrocona subpopulacja limfocytow. Nie musialam robic w 2 polowie cyklu ale byc moze dlatego ze ja w 2 polowie cyklu mialam robione same komorki nk ktorych wynik mialam juz na wizycie. Moze zrob te dwa badania oddzielnie i wujek tez bedzie mial obraz komorek nk pod koniec cyklu
 
E no ale jak ze paskudne? I czemu az listopad? ;( Ja tez czekam na info :) bo Ty z immunologicznych rzeczy to encorton i intralipid tak?Lct to jeszcze co innego.
Ty masz badanie ilosciowe komorek NK, ktore wchodzi w sklad testu IMK. Takze nie masz tej cytotoksycznosci NK wiec nie musisz sie umawiac :)
A ta trombofilie najlepiej zrobić ze strony test dna.pl..zresztą kariotypy tez. Chyba najtaniej wychodzi chociaz glowy sobie nie dam uciac.


Tak kurciu, intralipid, encorton i jeszcze accofil wlew domaciczny przed transferem
 
No i dupa. Dzwonilam do Prokocimia, nastepny termin na test imk (aktywnosc) dopiero 25.10. Wiec jak ja mam to zrobic, jezeli on mi kazal wykonac test miedzy 18-22 dc? U mnie to przypada na nastepny wtorek, maks czwartek.
Kolejny problem, on zazakreslil mi na druczku test imk, tam jest jeszcze test imk tru ale nie zakreslony. Kobitka w Prokociumiu jak powiedzialam o test imk pyta sie, czy subpopulacje czy aktywnosc. Bo jedno normalnie sie robi a drugie w wyznaczonym terminie. A ja nie mam bladego pojecia bo Pasnik zakreslil tylko test imk.

Mi też kazał ten IMk ale też nie wiem które-no to duuupa.
 
No widzisz Blondasku nosz krwa mać no. Połudźmy się jeszcze do wyniku bety, ja powinnam mieć za jakieś 2 godziny. Wysyłam w kosmos prośby by sikance kolejny raz okazaly się oszukańcami i przysięgam, jak wyjdą nam wysokie bety to już nigdy więcej sikańca nie zrobię!

Ja też powinnam mieć koło 12 ale powiem Ci, że ja tak przeczuwałam, że tym razem się pewnie nie uda pomimo tego, że miałam nadzieję, że się jednak mylę. Ale nic, chwilkę odpocznę i podejdę 3 raz.
 
Cześć dziewczynki obiecałam że napisze jak się sprawy mają.Dzisiaj słyszałam jak bije serce mojej kruszynki 131 uderzeń ale jest za maly przyrost maluszka bo z 3 mm po tygodniu 4,5 mm a niestety podejrzewane zwyrodnienie zasniadowe uroslo do 14mm i prawdopodobnie to nakręca mi betę z wczoraj 29 800. Lekarz już specjalnych nadziei nie daje i jezeli za dwa tygodnie beta będzie okolo 60tys i maly zarodek w stosunku do wieku ciąży to będę miala zabieg.Bardzo sie boję .po zabiegu trzeba kontrolowac bete i powiedział ze nie będę mogła zajść w ciążę przez rok czasu i przepisze mi wtedy tabletki.Mogą namnazać sie komorki nowotworowe po ciąży zasniadowej .Boję sie jak to się wszystko zakonczy.Pozdrawiam wszystkie
Kochana z całego serca trzymam kciuki!! Niech rośnie maleństwo!!❤️
 
reklama
Jesli sam imk to subpopulacje.
A aktywnosc to chyba chodzi o ta cytotoksycznosc czy moze jeszcze cos innego.
Ja robiłam zwykle IMK bo kazal mi zbadsc subpopulacje czyli ilosc komorek nk. I to od kopa bez umawiania terminu.

Kochana ja imk robilam na poczatku cyklu bedac u Pasnika. To troszke skrocona subpopulacja limfocytow. Nie musialam robic w 2 polowie cyklu ale byc moze dlatego ze ja w 2 polowie cyklu mialam robione same komorki nk ktorych wynik mialam juz na wizycie. Moze zrob te dwa badania oddzielnie i wujek tez bedzie mial obraz komorek nk pod koniec cyklu
Ja juz sie pogubilam chyba. Zadzwonie do nich do apc.
PS. Wlasnie dzwonilam do rejestracji, pani powiedziala, ze test imk to subpopulacja. Mhm. Aktywnosc komorek NK nie. Mam nadzieje, ze ma racje.
Tak a propos, sa jakies zalecenia kiedy aktywnosc najlepiej zrobic? Wrazie czego zalapalabym sie dodatkowo i na to na 25.10, albo w synevo/diagu zrobila.
 
Ostatnia edycja:
Do góry