reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy ktoś zna jakiegoś fajnego ginekologa w Białymstoku który bez problemu wypisuje skierowania na NFZ na histeroskopię, hormony i przygotowuje do in vitro?
Na antoniuku
Czy ktoś zna jakiegoś fajnego ginekologa w Białymstoku który bez problemu wypisuje skierowania na NFZ na histeroskopię, hormony i przygotowuje do in vitro?
malgorzata pytko (antoniuk 11) może u niej spróbuj bardzo fajna i równa babka i taka konkretna
Zadzwoń do niej nic ciebie to nie kosztuje
 
Ja robiłam wszystko u niego oczywiście przyjechałam tez ze swoim całym asortymentem dokumentów
Potem przyszyły wyniki badan i z nim miałam umówiona rozmowę telefoniczna gdyż nie mogę tak sobie pozwolić na wyjazdy
Koszt rozmowy to koszt wizyty
On powiedział co jest nie tak i potem przesłał mi zlecenia
Wyślę ci mój paragon tak żebyś miala mniej więcej orientacje w cenie
 

Załączniki

  • 1C6C9E26-629B-4305-AB7A-FC91EA26A825.jpeg
    1C6C9E26-629B-4305-AB7A-FC91EA26A825.jpeg
    609,1 KB · Wyświetleń: 105
Cześć dziewczyny.byłam tu na forum ponad rok temu (moje szczęście ma już rok[emoji7] ) i chciałabym znów spróbować z drugim.
Mam dwa mrozaczki.
Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda procedura z mrozaczkiem? Czy można karmić piersią i podejść do ivf?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Trzymam za Was kciuki[emoji8]
 
Cześć dziewczyny.byłam tu na forum ponad rok temu (moje szczęście ma już rok[emoji7] ) i chciałabym znów spróbować z drugim.
Mam dwa mrozaczki.
Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda procedura z mrozaczkiem? Czy można karmić piersią i podejść do ivf?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Trzymam za Was kciuki[emoji8]
Jeśli chodzi o kp to na 99% trzeba odstawić
 
Tylko ona ma gabinet prywatny i skierowanie będzie też na płatne badania
Lama ja w krakowie poszłam na nfz do pierwszego lepszego na ul. Gala zrobiłam smutne oczy i dał mi od ręki na histeroskopie i hormony. Tyllko ty jak bedziesz miała skierowanie to jedź do Dońca do szpitala. Zabieg trwa do 30 minut i od razu do domu, facet ma doświadczenie w niepłodności a to ważne. Sprobuj sobie ustalić termin w szpitalu bo dziewczyny na foeum nasz bocian piszą że czas oczekiwania około 2 miesiące. Dobrze że działasz to już 50 procent sukcesu.
 
reklama
Cześć dziewczyny.byłam tu na forum ponad rok temu (moje szczęście ma już rok[emoji7] ) i chciałabym znów spróbować z drugim.
Mam dwa mrozaczki.
Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda procedura z mrozaczkiem? Czy można karmić piersią i podejść do ivf?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Trzymam za Was kciuki[emoji8]
Witaj :)
Podobno leki około transferowe mogą się przedstawac z pokarmem matki więc słyszałam, że trzeba odstawić karmienie ale najlepiej skonsultuj z lekarzem jeszcze.
Procedura crio jest teoretycznie łatwa. Idziesz do lekarza on sprawdza czy wszystko jest ok. Jeśli na sztucznym cyklu podejście to zaczynasz ok 2dc brać estrofem i potem wizyta ok 10-12dc i zależy od grubości endometrium masz już wyznaczony transfer lub kolejna wizytę przed.
Może być też na naturalnym, na Twojej owulacji. Wtedy podgląd się kiedy pęcherzyk pęka i od tego momentu odlicza sie wiek zarodka i robi transfer.

Powodzenia kochana.
 
Do góry