reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wizyty są dwie....na pierwszej zleca wszystkie potrzebne mu badania, na drugiej opisuje schemat leczenia. Później tylko kontakt e-mailowy ;)

Dzięki
Tina, mozna tez.u niego na miejscu w apc.
Mi na drugiej wizycie z omowieniem wynikow dal emaila i jak cos pilnie potrzebuje to do niego pisze a on zawsze odpisuje albo oddzwania:)

@sssurykatka toz to prawdziwe przestepstwo hihi, odpocznij sobie, dzis dzien ksiezniczki!!

Dzwonili wlasnie z laby. Wszystkie siesie ladnie podzielily na 4, klasa A. Uuuuuffff :) 2jutro beda mrozic, reszte trzymaja do blastek. Oby do soboty!

OOOO rewelacja!!!!! No pięknie!!!!
 
reklama
Szcz3ście dodzwoniłam się do nfz. Wydaje sie to proste musisz tylko wziąć od ubezpieczyciela w Belgii druk S1 i złożyć w nfz tam gdzie będziesz się leczyć czyli nfz mazowieckie tj.warszawa. pani bez wachania potwierdzila że wchidzi każdy zabieg nie tylko ratujący życie i recepty też na refundacje jjeżeli taka w polsce jest. Daję ci jeszcze numer gdybyś chciała coś dopytać 48 22 456 74 01. Myślę że w novum na rejestracji też będą wiedzieć. Podpytaj czy łapiesz się w polsce na te refundiwane leki tu są 3 proby, czy policzą ci te w belgii.
Ja dziś dzwonila do NFZ i niestety najpierw musze porozmawiać ze swoją ubezpieczalnia za granica czy oni wyrażają zgodę
 
@Kurcia a jakie masz tsh bo moje to 3.12 nir jeat w górnej granicy .?
Kochana a pokazywalaś lekarzowi to TSH i nic nie powiedział?
Dla starających się o dziecko TSH powinno być poniżej 2. Ja mając 2,7 już dostałam Euthyrox. Teraz kontroluję raz na czas i ciągle jestem poniżej 2. Teraz mam 1.3
Wiem, że na wyniku badania normy są podane do chyba 4. Ale nas obowiązują inne normy.
Zrób może panel tarczycowy, powtórz TSH i szukaj jakiegoś endokrynologa.
 
Czy ktoś zna jakiegoś fajnego ginekologa w Białymstoku który bez problemu wypisuje skierowania na NFZ na histeroskopię, hormony i przygotowuje do in vitro?
 
Kochana a pokazywalaś lekarzowi to TSH i nic nie powiedział?
Dla starających się o dziecko TSH powinno być poniżej 2. Ja mając 2,7 już dostałam Euthyrox. Teraz kontroluję raz na czas i ciągle jestem poniżej 2. Teraz mam 1.3
Wiem, że na wyniku badania normy są podane do chyba 4. Ale nas obowiązują inne normy.
Zrób może panel tarczycowy, powtórz TSH i szukaj jakiegoś endokrynologa.
Ok jutro zapytam o tsh i zrobie jeszcze raz wyniki bo tez mi sie wydawał za wysoki :-( dziekuję
 
reklama
Do góry